تاریخ 1393/01/18 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
مسئول نمايندگي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان ميامي:
شوراي فرهنگ عمومي نقش بسزايي در پيشبرد اقتصاد و فرهنگ اجتماعي دارد

ميامي- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان  
مسئول نمايندگي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان ميامي در نشستي با رئيس اداره کتابخانه هاي عمومي شهرستان شاهرود که در محل اين اداره برگزار شد، اظهار داشت: شوراي فرهنگ عمومي نقش به سزايي در پيشبرد اقتصاد و فرهنگ اجتماعي دارد.
به گزارش روابط عمومي اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان ميامي، مسئول نمايندگي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان ميامي در اين نشست گفت: فرهنگ اسلامي در کنار اقتصاد با همراهي مردم و مديران به اجرا در خواهد آمد.
رضا مهديان، تصريح کرد: انتخاب سال 93 به عنوان سال اقتصاد و فرهنگ مربوط به يک قشر مردم و يک يا چند دستگاه خاص نيست بلکه اين امر مي طلبد تا عزم ملي مردم ايران دخالت داشته باشد.
وي در ادامه افزود: اميدواريم در آينده نزديک با برگزاري برنامه ها و نشست هاي مختلف زمينه هاي فرهنگي و هنري را   مهيا سازيم.
سيد ابراهيم موسوي، نيز در اين نشست با مسئول نمايندگي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان ميامي اظهار داشت: با توجه به نام گذاري سال جاري از سوي مقام معظم رهبري، با عنوان سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملي و مديريت جهادي بايد در اين فراخوان که نياز امروز جامعه ما است آحاد ملت حضور يابند.
رئيس اداره کتابخانه هاي عمومي شهرستان شاهرود ضمن بيان اين که اهالي فرهنگ بايد با عزم ملي و تفکر جهادي زمينه هاي علمي و عملي را در کشور مهيا سازند، گفت: با همراهي و همفکري اصحاب فرهنگ و اقتصاد در سالجاري بايد کار زيربنايي براي اقتصاد و فرهنگ اسلامي کرد.
وي ضمن ابراز خرسندي از راه اندازي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان ميامي گفت: جوانان هنرمند و علاقمند به فرهنگ اسلامي در منطقه بسيار زياد هستند و بايد از همه اين ظرفيت ها و قابليت هاي موجود استفاده کرد.
موسوي گفت: نياز ضروري هنرمندان شهرستان ميامي مکاني مناسب براي برگزاري ارائه برنامه هاي هنري خود از جمله کلاس هاي تئاتر، انجمن هاي شعر و ادب و... بود که به لطف خدا و همت مسئولان ايجاد شد.
وي تصريح کرد: اميدواريم به زودي شاهد شناسايي جوانان هنرمند و معرفي آنها به استان و کشور در همه رشته هاي هنري باشيم.

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان