تاریخ 1392/12/28 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
مديرعامل صندوق ضمانت سرمايه‌گذاري بخش تعاون خبر داد
رشد 60 درصدي ضمانت‌نامه‌هاي مصوب در سال جاري

مديرعامل صندوق ضمانت سرمايه‌گذاري بخش تعاون از رشد 96 درصدي تعداد ضمانت‌نامه‌هاي صادره و رشد 60 درصدي ضمانت‌نامه‌هاي مصوب اين صندوق در سال جاري خبر داد.

امير ميمنت‌آبادي در گفت‌وگو با خبرنگار تعاون و اشتغال ايسنا، تعداد ضمانت‌نامه‌هاي صادره صندوق تا پايان بهمن ماه را 176 ضمانت به ارزش 982 ميليارد ريال ذکر کرد و گفت: اين ميزان ضمانت‌نامه در مقايسه با مدت مشابه سال قبل به لحاظ ارزشي 251 درصد و به لحاظ عددي 96 درصد رشد داشته است.

به گفته وي در سال جاري ماهانه 16 ضمانت صادر شده است در حالي که سال قبل ميزان صدور ضمانت‌نامه به طور متوسط ماهانه هشت ضمانت‌ بوده که بيانگر رشد دو برابري تعداد ضمانت‌نامه‌هاي صادره است.

ميمنت آبادي در عين حال از رشد 1.8 درصدي مبلغ ضمانت‌هاي صادره خبر داد و گفت: مبلغ ضمانت‌نامه‌هاي صادره در سال جاري از 3 ميليارد ريال به 5.5 ميليارد ريال افزايش پيدا کرده است.

مديرعامل صندوق سرمايه‌گذاري بخش تعاون همچنين تعداد ضمانت‌نامه‌هاي مصوب در سال جاري را 262 ضمانت به ارزش 1628 ميليارد ريال ذکر و اظهار کرد: اين ميزان نسبت به سال قبل 37 درصد به لحاظ عددي و 119 درصد به لحاظ ارزشي رشد داشته است.

به گفته وي تعداد ضمانت‌نامه‌هاي مصوب ماهانه به طور متوسط از 17 عدد در سال 91 به 24 عدد در سال 92 افزايش يافته و مبلغ هر ضمانت‌نامه نيز از رشد 60 درصدي برخوردار بوده است.

ميمنت آبادي درباره تعداد درخواستهاي صدور ضمانت‌نامه در سال جاري نيز گفت: امسال 345 پرونده با مبلغ درخواست 2344 ميليارد ريالي به صندوق ارسال شده که در مقايسه با سال گذشته از نظر تعداد 16 درصد و به لحاظ ارزش 34 درصد رشد داشته است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان