تاریخ 1392/12/11 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
دو نفر در کوير دامغان از مرگ حتمي نجات يافتند

سرويس حوادث:
مدير عامل جمعيت هلال احمر استان سمنان از نجات دو نفر در کوير دامغان از مرگ حتمي خبر داد و گفت: پس از 11 ساعت عمليات جست وجوي دو تيم ورزيده امدادي هلال احمر اين استان اين افراد در کوير اطراف دامغان پيدا و به سمنان منتقل شدند.
به گزارش روابط عمومي هلال احمر استان، حسن شکرالهي افزود: در پي تماس تلفني اين دو نفر با مرکز هماهنگي و کنترل عمليات هلال احمر استان سمنان در ساعت 16 بعد از ظهر جمعه بلافاصله دو تيم امدادي از شهرستان هاي دامغان و سمنان به منطقه مورد نظر اعزام شدند.
وي گفت: اين دو نفر با اتومبيل کاپرا از جاده نظامي سمنان حرکت و از سه راهي هوا فضا به سمت دامغان تغيير مسير مي دهند که بر اثر گم کردن مسير 112 کيلومتر در دل کوير پيش رفته بودند.
شکرالهي گفت: اين افراد به علت ترکيدگي لاستيک اتومبيل در کوير گرفتار مي شوند که با حضور دو اکيپ امدادي در ساعت 17 در منطقه و جست وجوي 11 ساعته در کوير بالاخره در ساعت چهار بامداد در حوالي روستاي يزدان آباد دامغان موفق به يافتن و نجات آنان مي شوند. مديرعامل جمعيت هلال احمر استان سمنان افزود: هفت نفر از نجاتگران و امدادگران هلال احمر اين استان و دو خودروي کمک دار در اين عمليات حضور داشتند.

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان