تاریخ 1392/11/17 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
استقلال حذف شد

 تراکتورسازي- مس در فينال بيست و هفتم
سرويس ورزشي:
تيم فوتبال مس کرمان با برتري مقابل استقلال تهران در دومين ديدار مرحله نيمه نهايي جام حذفي باشگاه  هاي کشور به فينال راه يافت و حريف تراکتورسازي تبريز شد.
لوسيانو ادينيو که در ديدار هفته گذشته دو تيم در رقابت هاي ليگ برتر دروازه استقلال را باز کرده بود، در اين ديدار نيز دو گل ديگر به ثمر رساند تا يکي از عوامل اصلي حذف شدن آبي پوشان تهران لقب بگيرد.
دومين ديدار مرحله نيمه نهايي رقابتهاي جام حذفي فوتبال باشگاه هاي ايران را تيم هاي استقلال و مس کرمان برگزار کردند.
در اين ديدار که از ساعت 17 روز سه شنبه در زمين برفي ورزشگاه آزادي تهران برگزار شد تيم مس کرمان با حساب 2 بر يک از سد استقلال گذشت.
لوسيانو ادينهو در دقايق 7 و 86 براي مس گلزني کرد و صادقي در دقيقه 12 گل تيم استقلال را به ثمر رساند.
استقلال خيلي زود در اين بازي دروازه خود را باز شده ديد، در دقيقه هفتم ديدار بود که مس پشت محوطه جريمه استقلال صاحب يک ضربه کاشته شد و ادينهو با يک ضربه کاشته دقيقه دروازه رحمتي را باز کرد. استقلال دو دقيقه بعد مي توانست به گل تساوي دست يابد ولي ضربه سر نيکبخت از روي سانتر تيموريان با فاصله اي اندک از کنار دروازه حريف به بيرون رفت.
آبي ها در دقيقه 12 به گل تساوي دست يافتند. کاشته آندرانيک تيموريان را در دهانه دروازه حريف را صادقي با يک پرش بلند قبل از اينکه رودباريان به توپ برسد درون دروازه مس جاي داد. بازي دو تيم پس از اين گل در ميانه ميدان در جريان بود که بار ديگر استقلال صاحب ضربه کاشته شد ولي اين بار توپ صادقي را رودباريان در دو مرحله روي خط دروازه مهار کرد.
استقلال که در اين دقايق برتري نسبي بر حريف خود داشت روي شوت هاي بيک زاده و اولادي شانس خود را امتحان کرد ولي در نتيجه تغييري حاصل نشد. بازي دو تيم در ميانه هاي ميدان پي گرفته شد تا اينکه شوت ادينهو در دقيقه 43 يخ ورزشگاه را آب کرد. رحمتي با کف دست خود اين شوت زميني را دفع کرد تا نيمه نخست با تساوي يک بر يک خاتمه يابد.
با شروع نيمه دوم بازي کاملا افت کرد و توپ در ميانه ميدان ضربه مي خورد. بعد از گذشت 13 دقيقه از اين نيمه قلعه نويي تصميم به تعويض گرفت و آرش برهاني را جايگزين مهرداد اولادي کرد تا تحرک را در خط حمله تيمش افزايش دهد. در دقيقه 68 اين ديدار برهاني از راست فرار کرد ولي ضربه او چندان محکم نبود تا رودباريان به راحتي آن را مهار کند.
از اوسط نيمه دوم اين تيم مس بود که ميدانداري کرد و استقلال را به عقب نشيني وا داشت با اين حال شاگردان لوکا در ايجاد فرصت نتوانستند خوب کار کنند و حملات آنها به پشت محوطه جريمه استقلال ختم مي شد. اين موجب حملات مس تا دقيقه 80 ادامه داشت و پس از آن شاگردان قلعه نويي ميداندار شدند.
مس در دقيقه 86 روي يک حمله برق آسا به گل دست يافت. درست مثل بازي هفته گذشته برابر اين تيم در ليگ برتر و بار ديگر توسط ادينهو اين بازيکن از گوشه سمت راست با يک شليک ديدني دروازه رحمتي را باز کرد.
استقلال در ادامه نتوانست کار را به تساوي بکشاند و از جام حذفي کنار رفت تا مس حريف تيم تراکتورسازي در فينال بيست و هفتمين دوره رقابت هاي جام حذفي شود. قرار است ميزبان ديدار فينال که روز 25 بهمن ماه برگزار خواهد شد،  از سوي سازمان ليگ مشخص شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان