تاریخ 1392/11/15 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
جلسه بررسي وضعيت منابع آبي شاهرود برگزار شد

سرويس خبر:
جلسه اي به منظور بررسي وضعيت منابع آبهاي سطحي و زيرزميني در محل اداره امور منابع آب شهرستان شاهرود برگزار گرديد.
به گزارش روابط عمومي شرکت آب منطقه اي استان سمنان، محمد بخشي رئيس اداره امورمنابع آب شهرستان شاهرود در اين جلسه ضمن تاکيد بر حفاظت و صيانت از منابع آب هاي سطحي و زيرزميني در شهرستان گزارشي از وضعيت منابع آبي اين شهرستان ارائه نمود.
در حاشيه اين جلسه بخشي با اشاره به اين که حفاظت اين سفره ها مرهون کارکنان پر تلاشي است که همواره مي کوشند تا از اين ذخاير حراست کنند افزود: بازنشستگان دين خود را به جامعه ادا نموده اند و ما وظيفه داريم به آنها احترام گذاشته و جايگاه آنان را حفظ کنيم.
محمد رضا خاموشي معاون حفاظت و بهره برداري شرکت آب منطقه اي سمنان بازنشستگان به عنوان ذخاير سرشار از دانش و تجربه ياد کرد و در ادامه از سال ها خدمت صادقانه محمد طاهرجعفريان  در حفاظت از منابع آب هاي زيرزميني شهرستان شاهرود تقدير کرد.
شايان ذکر است درپايان اين مراسم که در محل سالن جلسات امور منابع آب شهرستان شاهرود با حضور جمعي از  کارکنان اداره برگزار گرديد با اهداي لوح تقدير و هديه اي از سال ها خدمت صادقانه وي تجليل شد.
روابط عمومي شرکت آب منطقه اي سمنان نيز ضمن قدرداني از زحمات اين برادر بزرگوار موفقيت، سلامتي و توفيق روزافزون ايشان را از درگاه ايزد متعال خواستار و آرزومند است چون گذشته بتوان از تجارب و توانمندي هاي ايشان در صنعت آب استان بيش از پيش بهره برد.

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان