تاریخ 1392/09/28 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
بيان ضرورت هاي جامعه با زبان هنر تاثير گذار است

شاهرود- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان
رييس بسيج هنرمندان استان سمنان گفت: بيان ضرورت هاي جامعه با زبان هنر تاثيرگذار و ماندگارتر است و هنر و هنرمند مسلمان براي ارتقاي کمي و کيفي، تمدن غني اسلامي ايراني و همچنين نشر آن فراتر از مرزهاي ملي و منطقه اي بايد بيش از پيش و بسيجي وار تلاش کند.
علي عشق در گردهمايي هنرمندان شهرستان شاهرود در فرهنگسراي مهر شاهرود افزود: تامين امنيت با زبان هنر در جامعه آسان تر و بهتر است و بايد از فضاي مجازي نيز به نفع دين و مذهب و تمدن غني اسلامي ايراني، براي تبليغات برون مرزي استفاده کرد.
وي با بيان اينکه شاهرود به گواه تاريخ و بزرگان از ديرباز مهد تمدن، فرهنگ و هنر بوده است، تصريح کرد: بايد با توجه به رسالت و نياز کشور، ا روحيه بسيجي،توان هنرمندان را افزايش داد.
وي تاکيدکرد: روحيه و تفکر بسيجي و تلفيق آن باهنر و هنرمندان و استفاده از قدرت نرم افزاري بسيج مانند دوران دفاع مقدس براي حفاظت از جوانان و کيان ايران اسلامي در اين حوزه اجتناب ناپذير است.
وي با بيان اينکه مطالبه گري روحيه شايسته هنرمندان است و مسوولان نيز بايد پاسخگو باشند، خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامي در تمامي لحظات، مشکلات و تنگناها با همياري، مساعدت و همکاري مردم با عنوان بسيج، اين يادگار امام راحل به پيش رفته است.
رييس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي  شهرستان شاهرود نيز در اين مراسم گفت:ستاد استاني بسيج بايد از هنرمندان بسيجي تمامي شهرهاي استان سمنان به فراخور وسعت، جمعيت و با توجه به ظرفيتهاي ويژه هنري و هنرمندان هر شهرستان باشد.
محسن اميري افزود: ظرفيت و توان بسيج برکسي پوشيده نيست و دوست و دشمن برآن تاکيد دارند و با ايجاد اتاق فکر در بسيج هنرمندان و تخصيص تقويم برنامه هاي هنري در طول سال و تبادل تفاهم نامه در اين زمينه يک ضرورت است.
وي تصريج کرد: براي تحقق اهداف و آرمانهاي بسيج در اين حوزه تعامل درون و برون بخشي لازم است تا فرداي بهتر جامعه و فرهنگ و هنر را شاهد باشيم.
در اين جلسه برخي از هنرمندان و پيشکسوتان جامعه هنري شهرستان شاهرود به بيان ديدگاه ها وپرسش وپاسخ در زمينه هاي بررسي مشکلات معيشتي، مسکن و بيمه هنرمندان پرداختند و بر ضرورت ايجاد بانک اطلاعاتي هنرمندان براي دسترسي آسان به جامعه هنرمندان تاکيد کردند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان