تاریخ 1392/08/08 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
ريزش آوار بر سر 2 برادر در مرکز پايتخت


سرويس حوادث:
سخنگوي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري تهران از تخريب ديوار يک ساختمان سه طبقه بر سر دو برادر کارگر خبر داد. 
سيد جلال ملکي در اين باره گفت: به دنبال اعلام وقوع يک مورد حادثه ريزش آوار ساختمان ستاد فرماندهي آتش نشاني ايستگاه 40 و گروه نجات يک را به محل حادثه واقع در خيابان جمالزاده نرسيده به جمهوري اعزام کرد. 
وي با بيان اينکه محل حادثه يک ساختمان سه طبقه در حال تخريب بود که چهار کارگر مشغول استراحت در آن بودند، گفت: اين چهار کارگر که با يکديگر برادر نيز بودند، در حال استراحت بودند که ناگهان ديواره هاي ضلع شمالي ساختمان بر سر دو برادر 22 و 25 ساله ريزش کرد. سخنگوي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري تهران با بيان اينکه آتش نشانان همزمان با ايمن سازي محل به کمک دو برادر نجات يافته، اقدامات خود براي خارج کردن دو فرد محبوس در زير آوار را آغاز کردند، گفت: عوامل آتش نشاني پس از مدتي اين دو کارگر را از زير آوار خارج و به عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه تحويل دادند.   ملکي، آسيب ديدگي دو کارگر را سطحي اعلام کرد و افزود: عوامل آتش نشاني در ساعت 20:22 به عمليات خود در اين محل خاتمه دادند.  
وي با بيان اينکه علت قطعي اين حادثه مشخص نشده و در دست بررسي است، خاطرنشان کرد: کارگران آسيب ديده داراي تابعيت ايراني هستند.  


نسخه چاپي ارسال به دوستان