تاریخ 1392/08/08 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
معاون استاندار:
سمنان استان الگوي کشور در پدافند غيرعامل است

  سمنان- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان
معاون توسعه مديريت و منابع انساني استانداري سمنان گفت: اين استان در اعمال و رعايت اصول پدافند غيرعامل در کشور الگوست.
محمد همتيان در همايش يک روزه پدافند غيرعامل با رويکرد تهديدات اقتصادي با حضور مسوولان و فعالان اقتصادي استان سمنان، با اشاره به صنعتي بودن استان سمنان، خاطرنشان کرد: مسوولان برنامه پدافند غيرعامل با توجه به شرايط ويژه اين استان داشته باشند.
وي به سرمايه گذاري هاي خاص اقتصادي و صنعتي در استان سمنان اشاره و تاکيد کرد: با توجه به شرايط اين استان، تمرکز ويژه اي بايد بر بحث پدافندي بخش هاي صنعت، معدن و تجارت در استان سمنان شود.
وي به نقش مهم جمهوري اسلامي در تصميم گيري هاي بين المللي اشاره کرد و افزود: امروز ايران اسلامي به دليل اين که جايگاه مهمي در جهان دارد، مورد تهديد قدرت هاي بزرگ دنياست.
همتيان با بيان اين که رويکرد دشمنان ايران امروز از حالت جنگ سخت تغيير کرده، گفت: دشمن به سراغ تهديدهاي سايبري و ايجاد اختلال در چرخه اقتصادي ايران است و براي از کارانداختن اين بخش ها برنامه دارد که تحريم اقتصادي و بانکي از همين دست برنامه هاست.
معاون توسعه مديريت و منابع انساني استانداري سمنان با تاکيد بر تلاش بيشتر براي به حداقل رساندن تهديد دشمن با استفاده از اقدامات پدافند غيرعامل، افزود: به دليل اهميت و جايگاه پدافند غيرعامل، فعاليت هاي اين بخش نبايد به هفته پدافند غيرعامل محدود شود و مديران همواره بايد نگاه پدافندي داشته باشند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان