تاریخ 1392/07/02 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
فرماندار شهرستان سمنان:
توسعه تفکر و مديريت بسيجي راهگشاي بسياري از مشکلات موجود خواهد بود

سرويس خبر:
فرماندار شهرستان سمنان در جلسه  با نمايندگان  بسيج ادارات به مناسبت گراميداشت هفته دفاع مقدس گفت:  توسعه تفکر و مديريت  بسيجي راهگشاي بسياري از مشکلات موجودخواهد بود.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري  سمنان، سعدالدين تصريح کرد: فداکاري و از جان گذشتگي بسيجيان و رزمندگان اسلام در تاريخ ايران و جهان ثبت شد و در حالي که  در هشت سال دفاع مقدس با شرايط بسيار سخت اقتصادي و بحران ها ي نظامي همواره روبه رو بوديم که با مديريت امام راحل و سربازان و بسيجيان، پيروزمندانه از اين مقاطع گذشتيم.
و ي به نقش بسيج در خدمت رساني به مردم شهيد پرور و ولايتمدار ايران اسلامي اشاره و بيان داشت: بسيج در تحقق آرمان هاي نظام و دستيابي دولت به اهداف تعيين شده در برنامه پنجم توسعه بسيار اثرگذار خواهد بود و به عنوان نيري بالقوه با کوله باري از تجربه ميتوانند در توسعه پايدار نظام نقش آفريني کنند.

وي به حوادث اخير در منطقه و سياست ها ي جنگ افروزانه آمريکا و ايادي اش در سوريه اشاره و اذعان داشت: شکل گيري و استفاده از الگوي بسيج در سوريه از ايران ميتواند دست مستکبران را از خاک سوريه کوتاه کند.
دکتر طاهريان در اين جلسه با اشاره به  سيستمي عمل کردن بسيج در پيگيري امورات محوله، ايجاد رضايت مردم و به ويژه ارباب رجوع در ادارات  را از اهداف اصلي اين جلسه دانست و بيان داشت: بسيجيان شاغل در ادارات مي توانند در پيشبرد اهداف سازمان اثر مثبت داشته و با ترويج روحيه بسيجي در خدمت به مردم به تکليف خود عمل کنند. نوروزيان رئيس بسيج ادارات نيز در ادامه  با اشاره به نگاه کلان مقام معظم رهبري و اعلام مواضع جمهوري اسلامي در منطقه و جهان بيان داشت: بسيجيان کارمند شاغل در ادارات همواره در مسير ولايت گام برداشته و در جهت رفع مشکلات مردم از هيچ کوششي دريغ نداشته اند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان