تاریخ 1392/06/30 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
سرپرست سازمان بسيج کارمندان استان سمنان:
منويات مقام معظم رهبري در ادارات استان سمنان نهادينه شود

سمنان- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان
سرپرست سازمان بسيج کارمندان استان سمنان گفت: فرماندهان پايگاه  هاي مقاومت بسيج کارمندان بايد در نهادينه کردن منويات مقام معظم رهبري در ادارات اهتمام ويژه داشته باشند.
محمد نوروزيان در  همايش فصلي فرماندهان پايگاه  هاي مقاومت ادارات کل استان سمنان، اظهار داشت: مقام معظم رهبري در ديدار با فرماندهان بسيج با بيان اين که آينده روشني براي انقلاب اسلامي در پيش است، آن را مرهون دو استدلال مهم تجربه و پيشرفت با منطق دانستند.
سرپرست سازمان بسيج کارمندان استان سمنان افزود: در سازمان بسيج ادارات استان سمنان، سه راهبرد کلي شامل سياست، اقتصاد و فرهنگ پيگيري مي  شود.
وي تصريح کرد: طي آنها بايد در حوزه سياست حمايت حکيمانه، رصد هوشمندانه و نقد منصفانه داشته باشيم و در حوزه اقتصادي نيز صرفه  جويي و استفاده بهينه از امکانات را سرلوحه کار خود قرار دهيم.
نوروزيان اذعان داشت: در حوزه فرهنگي بايد فرهنگ ناب اسلامي و ايراني را در سبک و اسلوب زندگي خود به کار گيريم و ارزش  هاي اسلامي بر زمين مانده را به کار گيريم.
وي در بحث حجاب و عفاف نيز با انتقاد از اين که در بعضي ادارات ظاهر و پوشش افراد در درون و بيرون از دستگاه هاي اجرايي متفاوت است، گفت: در مجموعه کاري و اداري فرماندهان پايگاه بايد به عنوان يک عنصر موثر فريضه مهم امر به معروف و نهي از منکر را با جديت بيشتر اجرا کنند و از حضور خواهران نيز به عنوان اعضاي شوراي پايگاه استفاده کنند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان