تاریخ 1392/06/26 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
رئيس ستاد گراميداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان سمنان:
نمايشگاه هفته دفاع مقدس در محل مصلي سمنان برگزار خواهد شد

سرويس خبر:
جلسه هماهنگي سي و سومين سالگرد بزرگداشت هفته دفاع مقدس به رياست فرماندار شهرستان سمنان در محل فرمانداري سمنان برگزار شد.
به گزارش فرمانداري سمنان، در اين جلسه فرماندار سمنان عنوان کرد: انتقال فرهنگ ايثار و شهادت به نسلهاي بعدي مي تواند نقش به سزايي در ترويج فرهنگ ايثار و شهادت و انديشه هاي ناب اسلامي ايفا کند.
سعدالدين گفت: دشمن از نبرد هشت ساله جنگ تحميلي عبرت گرفته و اکنون با استفاده از ابزارها و شيوه هاي جديد و تقويت آموزه هاي جنگ نرم در صدد تغيير رفتار و تضعيف نظام جمهوري اسلامي ايران برآمده که مهمترين شيوه نبرد در اين خصوص بالا بردن بصيرت  انديشه ديني، تقويت ايمان و باورهاي ديني و آگاه سازي نسل جوان مي باشد.
وي تصريح کرد: افتخارات جوانان غيور پيرو خط ولايت در هشت سال دفاع مقدس در زمينه هاي مختلف سياسي، نظامي، اجتماعي، فرهنگي و... توانست معادلات جهاني معمول را بر هم زند و تحليل هاي مادي دنياپرستان را نقش بر آب سازد.  
فرماندار سمنان  با اشاره به تهديدات آمريکا در چند ماه اخير در منطقه بيان داشت: جمهوري اسلامي ايران با آمادگي کامل همچون هشت سال دفاع مقدس حافظ آرمانها و ارزش هاي اسلام در منطقه و جهان خواهد بود و هرگونه تعرض دشمنان را آنچنان  پاسخ خواهد داد که در تاريخ ثبت شود.
در ادامه سرهنگ همتي فرمانده ناحيه مقاوت بسيج سپاه سمنان دبير ستاد گراميداشت هفته دفاع مقدس شهرستان به تشريح برخي از برنامه هاي اين هفته پرداخت و گفت: در اولين روز از اين هفته همانند سنوات گذشته مردم شهرستان شاهد نمايش مقتدرانه رژه و توان نيروهاي مسلح مي باشند که در اين خصوص هماهنگيهاي لازم  از سوي ناحيه مقاوت بسيج سپاه سمنان صورت گرفته است.
سرهنگ همتي  مهمترين برنامه هفته دفاع مقدس را  برگزاري نمايشگاه  بزرگداشت هفته دفاع مقدس در مصلي سمنان با استقرار 24 غرفه و با حضور دستگاههاي فرهنگي و اجتماعي در حماسه هشت سال دفاع مقدس  اعلام  که مردم شهرستان سمنان ميتوانند در اين نمايشگاه با دستاوردها و نقش دستگاهها در  8 سال دفاع مقدس اشنا شوند  
وي ادامه داد: سرکشي و تجليل از خانواده هاي معظم شهدا - برگزاري مسابقات فرهنگي و ورزشي، برگزاري شب شعر و خاطره، افتتاح پروژه هاي سازندگي، همايش تجليل از رزمندگان دفاع مقدس، برگزاري نمايشگاه عکس، برگزاري محافل خاطره گويي، برگزاري اردوهاي معرفتي، جشن بزرگ عصمت رضوي و.... از ديگر برنامه هاي اين هفته در شهرستان خواهد بود.
در پايان فرماندار و رئيس ستاد گراميداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان از عموم و اقشار مختلف مردم دعوت کرد تا از برنامه هاي پيش بيني شده در هفته دفاع مقدس علي الخصوص نمايشگاه هفته دفاع مقدس استفاده کنند در ضمن وسيله اياب و ذهاب نيز پيش بيني شده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان