تاریخ 1392/06/21 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
فريب دختران توسط مرد هزارچهره در اينترنت

سرويس حوادث:
رييس پليس فتاي استان فارس از شناسايي و دستگيري فردي خبر داد که با جعل هويت در فضاي مجازي کاربران زيادي را اغفال و مورد آزار قرار داده بود.  
سرهنگ حسيني در اين باره گفت: در پي اعلام شکايت خانواده هاي در رابطه با هتک حيثيت و نشر اکاذيب عليه وي در صفحه اجتماعي، پرونده به صورت ويژه در دستور کار کارشناسان اين پليس قرار گرفت.  
وي افزود: با انجام تحقيقات پليسي و دريافت استعلام هاي لازم، آدرس متهم شناسايي و دستور قضايي براي دستگيري وي احصا» شد و در عملياتي تجهيزات رايانه اي موجود اخذ و اطلاعات استخراج شده از سيستم متهم مشخص کرد وي در فضاي مجازي و به روش هاي مختلف اقدام به فريب دختران و زنان زيادي در شبکه هاي اجتماعي و تالارهاي گفت وگو کرده و با استفاده از تصاوير و عکس هاي کاربران، از آنها سو»استفاده و در برخي موجب متلاشي شدن برخي خانواده ها شده است.
رييس پليس فتاي فارس ادامه داد: متهم که فردي ميانسال و متاهل است و پس از رويت مدارک پليس به جرم خود اعتراف و اعلام کرد به هيچ وجه تصور نمي کرده در فضاي مجازي شناسايي شود.  
حسيني گفت: در فضاي مجازي اعتماد بيجا تاکنون براي کاربران مشکلات زيادي ايجاد کرده و لزوم دقت در ايجاد ارتباط در اين فضا لازم و ضروري است. 


نسخه چاپي ارسال به دوستان