تاریخ 1392/06/21 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
باند سرقت تريلي در پوشش مامور منهدم شد

سرويس حوادث:
فرمانده انتظامي استان سمنان از انهدام باند سرقت و اوراق يک دستگاه تريلي در محور شاهرود - آزادشهر خبر داد و گفت: سارقان در پوشش مامور اقدام به توقف و سرقت خودرو کردند.
به گزارش مرکز  اطلاع رساني معاونت اجتماعي فرماندهي انتظامي استان سمنان، سردار محمد رضا ميرزايي گفت : با اعلام سرقت به عنف يک دستگاه خودروي تريلي در محور شاهرود - آزادشهر به مرکز فوريت هاي پليسي 110 تيمي از ماموران انتظامي براي بررسي موضوع به محل حادثه اعزام شد.
سردار ميرزايي افزود: در بررسي هاي اوليه مشخص شد سارقان در پوشش مامور، تريلي حامل 24 تن روغن خوراکي را متوقف و پس از ضرب و شتم راننده وي را در حوالي شاهرود رها کرده و خودرو را به سرقت بردند.
وي ادامه داد: با توجه به حساسيت موضوع ، اکيپ ويژه اي از ماموران پليس آگاهي در صحنه سرقت حاضر شدند و به دقت سرنخ هاس موجود را مورد بررسي قرار دادند.
به گفته ميرزايي، تحقيقات پليس ادامه يافت و مشخص شد سارقان، خودرو را پس از سرقت به يکي از شهرهاي استان گلستان  انتقال داده اند که در همين خصوص نيابت قضايي اخذ و کارآگاهان به شهر مورد نظر اعزام شدند.
وي تصريح کرد: پس از چند روز کار اطلاعاتي و تعقيب و مراقبت هاي نامحسوس و به کارگيري شگردهاي خاص پليسي سرانجام ماموران موفق به شناسايي اعضاي اين باند و مخفيگاه آنان شدند.
اين مسئول انتظامي از انجام چند مرحله عمليات پليسي براي دستگيري متهمان خبر داد و گفت: هر سه عضو اين باند سرقت در مخفيگاه هاي خود دستگير و به سرقت تريلي و اوراق آن اعتراف کردند.
سردار ميرزايي وقوع اين قبيل سرقت ها را در سطح استان بي سابقه خواند و گفت: قطعات اوراق تريلي در چند مخفيگاه کشف و مالخر نيز در اين رابطه دستگير شد.
لازم به ذکر است متهمان همگي غير بومي بوده که پس از تکميل پرونده به مرجع قضايي تحويل و پس از صدور قرار مناسب روانه زندان شدند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان