تاریخ 1392/06/21 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
پذيرفته شدگان نهايي چهاردهمين دوره مسابقات ملي مهارت معرفي شدند

سرويس خبر:
اداره کل آموزش فني و حرفه اي استان سمنان اسامي  پذيرفته شدگان نهايي مرحله استاني چهاردهمين دوره مسابقات ملي مهارت (انتخابي کشوري) را اعلام کرد. به گزارش روابط عمومي اداره کل آموزش فني و حرفه اي استان سمنان،  مرحله استاني چهاردهمين دوره مسابقات ملي مهارت در روزهاي پنجشنبه و جمعه گذشته در هشت حوزه استان سمنان برگزار شد که در آن 86 شرکت کننده در 23 رشته به صورت عملي و در قالب پروژه هاي همسان کشوري به رقابت پرداختند.  
دبيرخانه مسابقات مستقر در اداره کل آموزش فني و حرفه اي استان سمنان افزود: پس از اتمام مسابقات،  بررسي و ارزيابي توسط داوران رشته هاي مختلف صورت پذيرفت که در آن 18 نفر در 15 رشته موفق به راهيابي به مرحله کشوري اين دوره از مسابقات شدند.  
دبيرخانه چهاردهمين دوره مسابقات ملي مهارت اسامي پذيرفته شدگان در رشته هاي مختلف را به شرح زير اعلام کرد: در رشته ساخت و توليد (تيمي سه نفره) دانيال مجري،  اتابک گل محمدي و احمد انوري هر سه از شاهرود،  در رشته رباتيک (تيمي دو نفره) رومينا نيک بخت و دانيال ميرآخورلي هر دو از گرمسار، در رشته طراحي مهندسي مکانيک سيد محمدرضا خاتمي از سمنان،  در رشته کنترل صنعتي ميثم معصومي از سمنان،  در رشته تراش CNC  پوريا رهبر از سمنان،  در رشته فرز CNC  مهران پارسا از سمنان،  در رشته صافکاري خودرو عبدالرضا جماليان نژاد از دامغان،  در رشته آجرچيني مهدي هنرمند از شاهرود،  در رشته نقاشي خودرو محمد حسين موسي پور گرجي از مهديشهر در رشته تعمير اتومبيل سواري علي شربتي از سمنان،  در رشته فناوري طراحي گرافيک سيده رقيه موسوي از سمنان،  در رشته جواهر سازي سيد حسين مهدوي لله لو از سمنان،  در رشته فناوري مد راضيه تاجيک از شاهرود،  در رشته آشپزي مرضيه صادقي از دامغان و در رشته شيريني پزي سعيد چليکي از مهديشهر.
    اين برگزيدگان پس از شرکت در اردوهاي آماده سازي،  به مرحله کشوري اين دوره از مسابقات (انتخابي جهاني) که آبان سال جاري در تهران و کرج برگزار خواهد شد، اعزام مي شوند. مرحله جهاني مسابقات نيز در سال 2015 در کشور برزيل برگزار مي شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان