تاریخ 1392/04/24 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
روي خط پيام

جلوگيري از واگذاري نمايشگاه بين المللي به صدا و سيما

زمين هاي نمايشگاه بين المللي محل آبرومندي براي استقبال از مهمانان خارجي و کنفرانس هاي بين المللي در زمينه اقتصاد، امور بازرگاني و تجاري کشور است که در نقطه مناسبي از تهران واقع شده و بايد استفاده بهتري از آن کرد،  دولت آينده دولت: «تدبير و اميد» است که مي خواهد روابط مناسبي با ديگر کشورها برقرار کند و از اين محل مي توان براي اين کار بهره وافر برد،  بنابراين واگذاري آن به صدا و سيما اصلا به صلاح دولت آينده نيست و چه خوب است دولت آقاي احمدي نژاد از بذل و بخشش در روزهاي پاياني خودداري کند و اگر مي خواهد کاري کند جلوي تورم و گراني ها را بگيرد و از دغدغه مردم بکاهد.  
تلفن به روي خط پيام

درخواست از اعضاي منتخب شوراي شهر

از اعضاي منتخب شوراي اسلامي شهر سمنان خواهشمنديم که شعارهاي انتخاباتي خود را از ياد نبرند و عهدي را که با خدا و مردم بسته اند،  فراموش نکنند و با پرهيز از جناح بندي و گروه گرايي به رضاي خدا و منافع موکلان خود بينديشند.  
گروهي از فرهنگيان سمنان

سخني با مسئولان فضاي سبز سمنان

از مسئولان محترم فضاي سبز تقاضا داريم که:
1- آبياري فضاي سبز را در ميانه روز به شب يا به آغاز صبح موکول کنند چون آب دادن به سبزه و گل در ظهر تابستان سمنان، مثل زهر خوراندن به آدم تشنه است.  
2- در فضايي که آب کيمياست انتظار اين است که آبياري با نظارت دقيق باشد و به امان خدا رها نشود و آب هدر نرود و به مصرف بهينه برسد.  
3- در مسير عبور مسافران (در بلوار هفده شهريور) باغچه هايي است که نکاشته به حال خود رها شده اند اگر قصد کاشتن نيست، تغيير مقصود داده شود، به عنوان نمونه به حواشي خودرو بانک بلوار هفده شهريور توجهي شود.  
تماس هاي مکرر جمعي از شهروندان

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان