تاریخ 1390/07/28 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
شرور تحت تعقيب زمين گير شد

سرويس حوادث:
در عمليات غافلگيرانه و ضربتي مشترک ماموران پليس و ظابطان قضايي بسيج «امير» شرور خطرناک و تحت تعقيب سمناني دستگير شد.
به گزارش پايگاه اطلا ع رساني پليس، فرمانده انتظامي شهرستان در همين خصوص گفت: (مجتبي- ج) معروف به «امير» شرور خطرناکي است که مدت ها تحت تعقيب پليس بوده و علا وه بر مشکلا ت فراوان اخلا قي و ايجاد مزاحمت هاي گوناگون در امر تهيه و توزيع مواد مخدر به ويژه از نوع صنعتي و روان گردان آن نيز دست دارد.
سرهنگ محسن غفاري با بيان اين که سرانجام شب دوشنبه پس از تلا ش گسترده و هماهنگي با مقام قضايي و با همکاري مطلوب ضابطان قضايي بسيج سمنان، پس از شناسايي مخفيگاه اين متهم خطرناک عمليات دستگيري وي آغاز شد.
وي ادامه داد: در اين عمليات ضربتي که با چند ساعت تعقيب و مراقبت نيز همراه بود، ماموران اين مجرم سابقه دار را پس از دقايقي مقاومت، زمين گير کردند.
سرهنگ غفاري افزود: از محل اختفاي اين مجرم 71 گرم ماده مخدر شيشه، 31 دستگاه گوشي تلفن همراه، 40 عدد پايپ استعمال مواد مخدر، 14 قبضه انواع سلا ح سرد و مقاديري وجه نقد کشف و ضبط شد.
وي در پاسخ به اين سوال خبرنگار ما که چگونه يک جوان اين گونه به فردي خطرناک در جامعه تبديل مي شود؟ اظهار داشت: در خصوص اين متهم دوستان ناباب مهمترين عامل تغيير يک ورزشکار به فردي مجرم و البته از نوع شرور آن مي باشد.
فرمانده انتظامي شهرستان سمنان در پايان به عموم خانواده ها توصيه اکيد کرد: نسبت به دوستان فرزندان خود حساس باشيد و با دقت بر رفتار آنان نظارت کنيد تا افرادي سالم و مقيد به جامعه تحويل دهيد نه مجرم و برهم زننده نظم و امنيت عمومي مردم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان