تاریخ 1392/03/23 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
ايجاد شغل و رونق کسب و کار و توليد، باحمايت بانک مهراقتصاد

سرويس خبر:
مدير کل امور شعب بانک مهر اقتصاد استان سمنان با مديرکل اداره کل تعاون ،کارو رفاه اجتماعي ديدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک  مهر اقتصاد استان سمنان ، مدير کل امور شعب بانک مهر اقتصاد استان سمنان در اين ديدار به برنامه هاي اين بانک در سال 92 اشاره کرد و گفت: ايجاد دو هزار و 500 شغل در اين استان با اختصاص 100 ميليارد تومان اعتبار به بخش توليد و واحدهاي صنعتي يکي از اهداف و برنامه هاي مهم اين بانک است .
ماشا» ا... جديدي آمادگي کامل اين بانک را براي پرداخت هر گونه تسهيلات در بخشهاي مختلف براي ايجاد شغل و رونق کسب و کار و توليد اعلام کرد و گفت: شرايط ويژه اي در اين بخش براي صنعتگران و توليد کنندگان وجود دارد که مي توانند جهت رفع نيازهاي واحد توليدي خود در بخش هاي مختلف توسعه ، تجهيز و خريد ماشين آلات اقدام نمايند.
به گفته جديدي ، بانک مهر اقتصاد تنها در طول چهار سال گذشته، با پرداخت 240 ميليارد تومان تسهيلات در بخش اشتغالزايي توانسته شش هزار شغل را ايجادوتثبيت نمايد .
همچنين مدير کل تعاون، کار و رفاه اجتماعي استان هم در اين ديدار به رشد چشمگير بانک مهر اقتصاد در همه زمينه ها اشاره کرد و گفت: دليل اصلي اين پيشرفت اعتماد و پشتوانه مردمي است.
بامري افزود: بانک مهر اقتصاد بدليل داشتن سابقه درخشان جز» بانک هاي خوشنام به شمار مي رود و اين نتيجه فقط به فقط در گرو تلاش هاي مستمر و بي وقفه پرسنل شريف بانک مهر مي باشد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان