تاریخ 1392/03/22 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
خدمتگزاري بهترين راه جذب مردم براي مشارکت در انتخابات است

سمنان- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان
استاندار سمنان خدمتگزاري به مردم را بهترين راه جلب نظر مردم براي حضور حداکثري در انتخابات دانست.
عباس رهي در نشست مشترک کارگروه هاي توسعه کشاورزي و معدن استان سمنان، اظهار داشت: نبايد با کار سياسي به دنبال جلب راي مردم بود بلکه با خدمت به آنها، مردم حضور حداکثري در انتخابات پيدا مي کنند.
وي يادآور شد: بارها به مسوولان استاني با ذکر همين نکته، گفته ام بيشتر به فکر خدمت به مردم باشيد زيرا آنها خودشان بصيرت حضور در انتخابات را دارند.
وي افزود: مردم در جمهوري اسلامي ايران صاحب نظام هستند و بسيار پيشتر از مسوولان با پيروي از مقام معظم رهبري در صحنه حضور دارند.
رهي خاطرنشان کرد: در حال جمعآوري خدمات دولت مهرورز در پايان عمر دولت خدمتگزار در بخش هاي مختلف هستيم و مسوولان بايد به اين امر توجه داشته باشند.
وي بر جذب تسهيلات 460 ميليارد ريالي طرح هاي توسعه کشاورزي در شهرستان شاهرود از سوي بانک سپه، با همکاري اين بانک عامل و مسوولان جهاد کشاورزي ظرف يک ماه با برگزاري نشست هاي منظم تاکيد کرد.
استاندار سمنان به فعاليت گسترده در اين استان براي ارائه تسهيلات به طرح هاي توسعه کشاورزي، افزود: در بخش کشاورزي به مردم خدمت بزرگي شده که بايد با تلاش بيشتر اين خدمت کامل شود که اين امر نيازمند توجه فرمانداران و فعاليت در شهرستانها نيز هست.

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان