تاریخ 1392/03/22 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
عارف انصراف داد

محمدرضا عارف از ادامه حضور در رقابت هاي انتخابات رياست جمهوري انصراف داد.  
به گزارش ايسنا عارف با انتشار بيانيه اي دلايل خود براي اين انصراف را اعلام کرده است.  
متن بيانيه انصراف عارف به شرح زير است:  
ملت شريف ايران  
با اهدا سلام و درود  
غروب دوشنبه بيستم خرداد ماه، مرقومه اي از جناب آقاي سيد محمد خاتمي دريافت نمودم. ايشان طي اين نامه در مقام رهبري اصلاحات، ادامه حضورم را در صحنه انتخابات يازدهمين دوره رياست جمهوري به مصلحت ندانسته اند.  
از آنجا که از ابتداي ورودم به عرصه انتخابات بارها بر موضع تمکين از اجماع با محوريت جناب آقاي خاتمي تاکيد نموده ام و همچنين بر اساس منشور اخلاق انتخاباتي منتشر شده توسط اينجانب، خود را متعهد به رعايت اخلاق و انجام تعهداتم مي دانم. لذا با عنايت به نظر صريح جناب آقاي خاتمي و تجارب انتخابات دو دوره گذشته رياست جمهوري، انصراف خود را از ادامه رقابت هاي انتخاباتي اعلام مي دارم.  
خلق صحنه هاي به ياد ماندني توسط شما مردم سربلند در دوره فعاليت هاي انتخاباتي ام، عامل موثري براي حرکت در مسير تحقق حماسه سياسي و نشاني از شکل گيري يک پايگاه و سرمايه بزرگ اجتماعي است. 
اينجانب گذشتن از حق خويش به نفع ملت بزرگ و ايران سربلند را مصداق روشن اصلاح طلبي واقعي مي دانم. از آنجا که اعتقاد دارم شرکت در انتخابات، هم حق و هم تکليف است، از مردم همراه سرافراز ايران صميمانه مي خواهم با حضور پر شور در انتخابات 24 خردادماه، عزت و بقاي جمهوري اسلامي و عظمت ايران و خلق حماسه سياسي را تداوم بخشند.   در پايان از همه مردم عزيز کشورم براي همراهي بزرگوارانه شان تشکر مي کنم و اعلام مي دارم در همه شرايط در کنارشان خواهم ماند.  

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان