تاریخ 1392/03/09 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
عبور کاروان صلح و دوستي آتش نشاني از سمنان

سرويس ورزشي:
5 نفر از دوچرخه سواران آتش نشاني سبزوار با شعار صلح و دوستي به مقصد کربلاي در سمنان ميهمان اين شهر بودند.
به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري سمنان روز چهارشنبه اول خرداد 50 نفر از کارکنان سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري سبزوار بوسيله دوچرخه و با شعار صلح و دوستي وارد شهرسمنان شده و ميهمان سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري سمنان بودند.
کوروش حصيرباف مديرعامل سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري سمنان در اين خصوص گفت: طي هماهنگي  و مکاتبه همکاران آتش نشاني سبزوار، به محض رسيدن کاروان دوچرخه سواري اکيپي از سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري سمنان همراه با استقبال دوچرخه سواران در سطح شهر سمنان رکاب زده و پيام صلح و دوستي آتش نشاني را به گوش همشهريان سمناني رساندند.
يکي از رکابزنان آتش نشاني در مصاحبه با روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري سمنان گفت: با توجه به درگيري ها و تشنج در کشورهاي عربي و به نشانه ايجاد اتحاد و همدلي و دوستي بين شيعه و سني، اين کار را برپا و ضمن زيارت از کربلا پيام صلح و دوستي را از طرف شهردار سبزوار به شهردار کربلا برسانيم.
حصيرباف ادامه داد: پس از استراحت و پذيرايي کاروان صلح و دوستي، صبح روز جمعه مورخ 92/2/3 سمنان را با عبور از شهرهاي مختلف به مقصد کربلا ترک نمودند.

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان