تاریخ 1392/03/09 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
علي دايي:
برگشتم تا با پرسپوليس قهرمان شوم
در همين سال اول قدم هاي بزرگي برمي داريم

سرويس ورزشي:  
علي دايي مي گويد به پرسپوليس برگشته تا اين تيم را قهرمان کند.
سرمربي جديد پرسپوليس در اولين مصاحبه مطبوعاتي خود در مورد اين موضوع که به شکل بدي از پرسپوليس رفت و حالا با شکوه به اين تيم برگشته، گفت: «اصلا اين طوري نيست. خواست خدا بود که دو سال دور باشم از پرسپوليس. من اين را مي گذارم به حساب باري تعالي. من قراردادم تمام شده بود. من بايرن را براي شما مثال مي زنم. اين تيم قبل از اينکه قهرمان شود مربي اش را برکنار کرد. ما بايد تفکرمان را حرفه اي کنيم تا زماني که آماتور باشيم به جايي نمي رسيم.»
او در پاسخ به اين سوال که آقا قول قهرماني مي دهد؟ گفت: «هيچ مربي قول قهرماني نمي دهد. اما من براي اينکه قهرمان بشوم برگشتم. با حمايت هايي که مديرعامل انجام مي دهد و حمايت هواداران، مي توانيم کار بزرگي انجام دهيم. تمام سعي ما همين است; استارت براي قهرماني.»
دايي در مورد اينکه آيا علي کريمي خداحافظي کرده؟ گفت: «من براي فينال جام حذفي رفته بودم. خود شما رسانه ها نوشتيد خداحافظي کرده. من امروز آمدم. تا جايي هم که يادم است مي دانم کريمي خداحافظي کرده. او بزرگ تر فوتبال ماست. من هميشه گفتم بايد به بزرگان ارج بدهيم. نبايد ارزش بزرگان پايين بيايد. اين نظر را درمورد مهدوي کيا هم دارم. بايد بزرگان را با بزرگي حفظ کنيم. علي دايي به تنهايي نمي تواند کاري کند. بلکه بايد حمايت مديران و تماشاگران و تمام بازيکنان باشد. به خصوص پيشکسوتان اگر حرف هاي خوبي داشته باشند. من معتقدم که يک کار گروهي بايد انجام شود. در فوتبال کسي نمي تواند تنهايي کار کند. اصلا تنهايي جواب نمي دهد. نقطه مثبت هم پرسپوليس هوادارانش است.»
دايي در مورد قرارداد سه ساله اي که بسته هم گفت: «اين براي اولين بار است که پرسپوليس با سرمربي اش قرارداد سه ساله مي بندند. هدف ما اين است که گام هاي خوبي برداريم. مطمئن باشيد با اين کادر فني، قدم هاي محکم را از همين امسال برمي داريم و نيازي به سه سال زمان نيست.»
در اين جلسه قرارداد 3 ساله دايي و پرسپوليس هم رسما امضا شد.

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان