تاریخ 1392/03/09 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
تيم کشتي اردوگاه سمنان در سکوي قهرماني ايستاد

سرويس ورزشي:
يک دوره مسابقات انتخابي مددجويان استان سمنان به مناسبت حماسه مقدس آزادي خرمشهر بين تيم هاي کشتي اردوگاه، دامغان، شاهرود، گرمسار و زندان مرکزي در محل باشگاه ورزشي اردوگاه سمنان با حضور جمياري رئيس اردوگاه، داود سعدي سرپرست هيئت کشتي استان، قدرت الله نعيمي صديق سرپرست هيئت کشتي شهرستان و جمعي داوران ممتاز و اعضاي هيئت کشتي شهرستان و جمعي داوران ممتاز و اعضاي هيئت کشتي برگزار شد که در پايان تيم کشتي اردوگاه سمنان به مربيگري محمد عليان مقام نخست استان سمنان را بدست آورد.
وزن 60-50 کيلوگرم (ع.آ) اردوگاه سمنان اول
وزن 70-60 کيلوگرم (ر.ت) دامغان اول
وزن 80-70 کيلوگرم (و.ف) دامغان اول
وزن 90-80 کيلوگرم (ا.م) اردوگاه سمنان اول
وزن 90+ کيلوگرم (م.ج) اردوگاه سمنان اول
شايان ذکر است تيم کشتي اردوگاه سمنان با کسب 55 امتياز مقام نخست را کسب کرد و تيم کشتي زندان دامغان 31، گرمسار 27، شاهرود 18 و زندان مرکزي با 18 امتياز رتبه دوم تا پنجم را بدست آوردند.
محمد اسماعيل شيوايي و عظيم همتي (کميته نظارت)
داوران: جورابلو، اسماعيل عربي و ابراهيم عربي
سرپرست مسابقات: علي نجم الدين
در برگزاري مسابقات مديريت اردوگاه سمنان، هيئت کشتي استان و شهرستان سمنان، امور ورزش زندان مرکزي جليلوند و گل هاشم بالاخص حفاظت اطلاعات و ديگر پرسنل زحمتکش اردوگاه بازپروري که در اين دوره از مسابقات زحمات زيادي را متحمل شدند.
در پايان توسط مسئولين جوائزي به کشتي گيران اهدا شد و از علي نجم الدين به سبب زحمات بي شائبه اي که محتمل گرديد، تقدير و تشکر به عمل آمد.

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان