تاریخ 1392/03/09 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
بابک زرين:
آلبوم «لحظه طلوع» با حضور «رضا صادقي»، «فريدون آسرايي»، «ماني رهنما» و «محمد عليزاده» منتشر مي شود

«بابک زرين» يکي از آهنگسازان و تنظيم کننده هاي باسابقه اي است که تجربه همکاري با خواننده هاي گوناگون در ژانرهاي متفاوت را دارد. او اين روزها علاوه بر حضور در چند کار غير پاپ مشغول توليد آلبوم پاپ جديد يکي ديگر از ستاره هاي سينما نيز مي باشد. «محمدرضا فروتن» مدتي است علاوه بر حضور در پروژه هاي سينمايي پيگير ساخت نخستين آلبوم موسيقي با صداي خودش است. بابک زرين آهنگسازي کل آلبوم و تنظيم چهار قطعه را انجام داده و«سيروان خسروي» هم با تنظيم چهار قطعه در آلبوم فروتن حضور دارد. زرين در گفتگو با سايت «موسيقي ما» از جزئيات آلبوم اين ستاره سينما و دلايل تعويق انتشار آن و فعاليتهاي اين روزهايش سخن گفت. همچنين گلايه هايي را نيز نسبت به شيطنت برخي رسانه ها در مورد انتشار اخبارش داشت.
از آلبوم«محمدرضا فروتن» چه خبر؟  
مشغول کارهاي اين آلبوم هستيم و مراحل انتهايي را طي مي کند و کار را به يک سرانجام خوب خواهيم رساند.
چرا انتشار آلبوم اينقدر به تاخير افتاده است؟  
به دليل مشغله هاي کاري من و آقاي فروتن اين تاخير به وجود آمده است.
مي توانيد تاريخ قطعي منتشر شدن آن را بگوييد؟  
خير. نه من مي توانم و نه آقاي فروتن.
فکر مي کنيد به شش ماهه اول امسال برسد؟  
بعيد مي دانم. در حال ضبط وکال ها هستيم.
از تعداد قطعات و جزئيات آلبوم بگوييد.  
هشت قطعه دارد و هنوز هم هيچ اسمي براي آن انتخاب نشده است. آهنگساز کل آلبوم من هستم. چهار تنظيم توسط «سيروان خسروي» و چهار تنظيم هم توسط من انجام شده است. تمامي ترانه هاي اين مجموعه هم توسط آقاي «افشين يداللهي» سروده شده است. ضبط کارها در استوديوي «پاپ» آقاي «ميلاد فرهودي» انجام شده است و الان در مرحله وکال گرفتن هستيم و کارهاي مجموعه فضاي پاپ و مردمي دارد. اما ذکر چند نکته را ضروري مي دانم و اينکه مي خواهم تو حتما آنها را در اين مصاحبه قيد کني. اينکه متاسفانه طي چند وقت گذشته با شيطنت برخي رسانه ها سو»تفاهم هايي سر مساله تنظيم هاي اين آلبوم به وجود آمده بود. به همين دليل من ديگر هيچ جا مصاحبه نکردم و خبر ندادم و اطلاع رساني ها را به آقاي فروتن واگذار کردم. برخي سايتها و رسانه ها اخبار اين آلبوم را به شکل ديگري منعکس مي کنند و وقتي که پيگير مي شويم مي گويند اشکال چاپ بوده است! اما من اين دفعه به شکل جدي و از طريق قانوني پيگير مسائل اطلاع رساني آلبوم هايي هستم که در دست توليد دارم و سعي مي کنم با سايت ها و مجله هايي که مقبوليت بيشتري دارند گفتگو کنم. طي دو سه سال گذشته من با هيچ سايت و مجله اي مصاحبه نکردم و فقط در جايي که بدانم تمام گفته هايم منتشر مي شود صحبت مي کنم. وقتي حرف هايي که زده مي شود را هرکسي با سليقه خود برداشت مي کند من هم ترجيح مي دهم که کارهايم حرف بزنند. البته سايت شما سايت خوب و موجهي است که در گذشته کارهاي من را به خوبي پوشش داده است و از اين بابت از شما تشکر مي کنم.
سورپرايز خاصي هم براي آلبوم محمدرضا فروتن تدارک ديده شده است؟  
بله. مشغول انجام کارهاي ويژه اي هستيم که الان نمي توانم در مورد آن صحبت کنم ولي کارهاي جالب و جديدي است.
خودتان الان به جز اين کار چه پروژه هاي ديگري را در دست توليد داريد؟  
فکر کنم تا اواسط تيرماه آلبوم «لحظه طلوع» با حضور چهار خواننده از من منتشر شود که ترانه سراي آن آقاي «حميدرضا صمدي» مي باشد. در اين آلبوم «رضا صادقي»، «فريدون آسرايي»، «ماني رهنما» و «محمد عليزاده» هر کدام دو قطعه را خوانده اند. کار جالبي است و فکر کنم انتشار اين آلبوم سر و صداي زيادي داشته باشد! مشغول ضبط آلبوم خواننده اي جديد به نام«رضا رضايي» و يک آلبوم سنتي و ملي با صداي «محمدرضا منصوري» هستم. يک کار با آقاي «عليرضا قرباني» ضبط کرده ام و يکي دو کار ديگر نيز در دست ضبط داريم. قرارداد سريال تاريخي «معماي شاه» به کارگرداني آقاي «محمدرضا ورزي» را نيز امضا کرديم و استارت آن را هم زده ايم.
چندي پيش نخستين قطعه مستقل شما منتشر شد. به فکر انتشار آلبوم با صداي خودتان هستيد؟ 
فعلا در فکر آلبوم نيستم. دومين ترک مستقل خودم طي چند روز آينده منتشر مي شود. با يک برنامه مشخص قطعات را منتشر خواهم کرد و اين قطعات در اصل دل مشغولي هاي خودم است.

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان