تاریخ 1392/03/09 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
ازدواج دو مجري جوان و موفق و پرحاشيه تلويزيون ايران
فرزاد حسني و آزاده نامداري به زودي پاي سفره عقد مي نشينند

بعد از «مهدي پاکدل» و «بهنوش طباطبايي» که آخرين زوج هنري مشهوري بودند که به خانه بخت رفتند، خبردار شديم قرار است دو چهره سرشناس ديگر نيز به سنت و فرموده پيامبر جامه عمل بپوشانند و عهد ببندند تا سال ها کنار يکديگر و با يک روح روزگار بگذرانند.
به گزارش شبکه ايران و به نقل از «تماشا» بزرگان تعابير عجيب و گاه عميقي از ازدواج دارند اما شايد يکي از جالب ترين آنها تعبير متفاوت اسکار وايلد نويسنده و نمايشنامه نويس مشهور ايرلندي از اين اتفاق باشد: «براي مجردها بايد ماليات سنگيني مقرر شود چون اين انصاف نيست که بعضي ها شادتر از بقيه زندگي کنند!»
اين روزها تا دلتان بخواهد در فضاي مجازي و شبکه هاي اجتماعي پر است از تعابير و ضرب المثل هايي که براي ازدواج و رابطه هاي عاشقانه مي نويسند و حتي بعضا ساخته مي شوند; دخترها از استقلالشان دم مي زنند و پسرها زندگي بي دغدغه بدون خانم ها را به رخ هم جنسان خود مي کشند!
اما کيست که نداند در دل هر کدامشان چه مي گذرد! بي شک ازدواج بزرگترين تصميم زندگي هر انساني محسوب مي شود. حالا اما اگر قرار باشد دو چهره مشهور رسانه دست به اين تصميم بزرگ بزنند، حکايت متفاوت تري دارد. مطمئنا شمايي که در حال خواندن سطر به سطر اين خبر هستيد، اولين نفرهايي در ايران خواهيد بود که خبر ازدواج اين دو چهره چشمانتان را گرد مي کند! (البته ما هم همين حالت شما را تجربه کرديم. فقط کمي زودتر!)
چند روز ديگر «فرزاد حسني» و «آزاده نامداري» دو مجري جوان و خوشنام تلويزيون ايران پاي سفره عقد خواهند نشست تا بزرگترين اتفاق زندگيشان را کنار يکديگر جشن بگيرند و پاي برگه مهمترين شراکت زندگيشان امضا بيندازند.

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان