تاریخ 1392/03/09 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
همايش علما و روحانيون با اعضاي ستاد انتخاباتشهرستان مهديشهر برگزار شد

سمنان- روزنامه پيام استان سمنان
به منظور تاثير گذاري نقش روحانيت در حضور حداکثري مردم در انتخابات; همايش علما و روحانيون با اعضاي ستاد انتخابات شهرستان مهديشهر با حضور فرماندار، ائمه جمعه مهديشهر، شهميرزاد و درجزين، روحانيون موثر شهرستان و فرماندهان پايگاه هاي مقاومت بسيج شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداري مهديشهر برگزار شد .
به گزارش کميته اطلاع رساني انتخابات شهرستان مهديشهر; فرماندار مهديشهر در اين همايش گفت: بزرگترين افتخار نظام جمهوري اسلامي ايران مقام معظم رهبري مي باشد زيرا که در هر راهي هدف ها و مسيرها را براي ما روشن مي کند و ما هم وظيفه داريم هنرمندانه  به دنبال اين مسيرها حرکت نماييم .
محمدرضا قنبري تصريح کرد: براي تحقق حماسه سياسي هر کس هر مقام و جايگاه موثري که دارد  بايد با تاثيرگذاري خود در تحقق اين امر تلاش نمايد. وي نقش روحانيت و اثر گذاري شان در جامعه را بسيار بالا و بيشتر از ساير موثرين در جامعه دانست و افزود: روحانيون و موثرين شهرستان بايد براي حضور و مشارکت حداکثري مردم در انتخابات و همچنين حضور اول وقت در پاي صندوق هاي راي هر چه بيشتر  تبليغ نمايند.
 امام جمعه مهديشهر نيز تحقق اين حماسه بزرگ را نيازمند تلاش بيشتر روحانيت دانست و تصريح کرد: روحانيت در طول تاريخ مشعل دار و پرچمدار همه حماسه ها بوده و هستند همان گونه که در راس اين انقلاب امام راحل و روحانيت نقش موثر خود را نشان دادند .
حجت الاسلام محمد باراني با بيان اينکه روحانيت بايد ملاک هاي کانديداي اصلح را براي مردم تبيين نمايند افزود: متدين بودن ، ولايت مداري و داشتن تخصص و برنامه مهمترين ملاک هايي است که رئيس جمهوري آينده بايد دارا باشد. وي ايجاد فضاي آرامش در جامعه ، ايجاد شور و نشاط انتخاباتي ، خنثي نمودن جنگ رواني دشمن و ايجاد وحدت  را از الزامات حماسه سياسي دانست که روحانيت مي توانند در آن نقش آفريني کنند.
حجت الاسلام سيد داوود احمد پناه امام جمعه شهميرزاد نيز با تبيين نقش روحانيت براي حضور حداکثري مردم در انتخابات گفت: همه اقشار جامعه به ويژه روحانيت بايد بسيج شوند تا در اين امتحان سرنوشت ساز پيروز ميدان شده و چشم منافقين و دشمنان را کور کنيم.

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان