تاریخ 1390/07/24 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
روي خط پيام

 مسوولين جوابگوي مشکلا ت مردم باشند

همه مسوولين کشور حقوق بگير دولت و از بيت المال استفاده مي کنند. بنابراين خدمتگزاران مردم هستند.
لذا معنا ندارد که اگر ارباب رجوعي بخواهد رئيس اداره و يا مسوولي را ملا قات کند برايش امکان پذير نباشد و هر دفعه که مراجعه مي کند بگويد که فلا ني جلسه دارد و يا در اداره تشريف ندارد.
پيشنهاد من اين است که مسوولين اين جلسات و يا کارهاي شخصي خود را خارج از وقت اداري انجام دهند و در وقت اداري مرتب پاسخگوي مردم باشند که همانا اربابان رجوع هستند.
يک ارباب رجوع

چرا آقاي مطهري از نمايندگي استعفا دادند؟

گاهي انسان اخباري را از روزنامه ها مي خواند که موجب شگفتي مي شود. استاد مطهري يکي از برجستگان و تئوريسين ها و فيلسوف هاي به نامي هستند که در تاسيس جمهوري اسلا مي نقش به سزايي داشتند. چگونه است که فرزند او آن چنان آزرده خاطر مي شود که از سمت نمايندگي مردم استعفا مي دهد.
البته ديگر بزرگاني نيز هستند که از امور محوله به کنار رفته و گوشه اي نشسته اند. اگر کشور ما بخواهد پيشرفت کند اولا همه مسوولين بايد اتحاد داشته باشند و ثانيا همه صداها شنيده شود. در اين صورت قهر کردن ديگر معنا ندارد.
يک شهروند

فکري به حال جوانان کنيد

اينجانب شهروند سمناني هستم که با سختي و مرارت و تحمل هزينه سنگين به خانواده خود توانسته ام مدارج عالي تحصيلي را طي کرده و فارغ التحصيل شوم.
متاسفانه تاکنون نتوانسته ام شغلي پيدا نمايم، حتي پايين تر ازمدرک تحصيلي ام.
پيرو آن نيز نتوانسته ام ازدواج و خانواده اي تشکيل دهم و متاسفانه در شهر سمنان هيچ گونه امکانات تفريحي و رفاهي براي جوانان وجود ندارد. نهايتا مجبوريم که در خيابان ها پرسه بزنيم البته اين هم ترس دارد.
مثلا اگر چند بار از محلي عبور نماييم ضمن اين که همه نگاه مي کنند بيم آن مي رود که ما را  علا ف نيز خطاب کنند.
يک جوان جوياي کار


نسخه چاپي ارسال به دوستان