تاریخ 1392/02/22 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
برگزاري نهمين جلسه شوراي فرهنگ عمومي ايوان کي

سمنان- روزنامه پيام استان سمنان
نهمين جلسه شوراي فرهنگ عمومي بخش ايوان کي در محل دفتر امام جمعه اين بخش تشکيل شد .  
به گزارش روابط عمومي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان گرمسار، حجت الاسلام کشمير امام جمعه و رئيس شوراي فرهنگ عمومي ايوان کي در اين جلسه تلاش، شجاعت و صبر را از لازمه هاي عملي شدن حماسه اقتصادي و حماسه سياسي خاطر نشان کرد و افزود : براي بومي کردن فرهنگ مصرف در جامعه بايد از خودمان شروع کنيم و آگاهي مردم را از بعد ديني و پژوهشي ارتقا دهيم .  
وي با اشاره به تاکيدات مقام معظم رهبري در مورد حماسه اقتصادي ، تحقق اين موضوع را در گرو اطلاع رساني تخصصي به عموم و بسيج همگاني تمام اقشار دانست.
مجتبي نورمحمدي رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي و دبير شوراي فرهنگ عمومي گرمسار نيز در اين جلسه با تقدير از حضور اعضا» خواستار برنامه ريزي منسجم در جلسات شورا و اجرايي شدن مصوبات آن توسط کليه اعضا» شد.  
در ادامه افراد حاضر مواردي از جمله بالا بردن کيفيت کالاهاي داخلي، ارتقا» سطح آگاهي هاي عمومي، توجه به سبک زندگي اسلامي  در باب حماسه اقتصادي و تلاش همگاني جهت حضور حداکثري در انتخابات و برگزاري کارگاه هاي آموزشي و بصيرت افزايي را در دانشگاهها، مدارس و تشکلات اجتماعي را در بحث حماسه سياسي مورد اشاره و تاکيد قرار دادند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان