تاریخ 1392/02/21 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
ارائه خدمات بانکي متنوع به قشرهاي مختلف از ابتکارات بانک مهر اقتصاد است

سمنان- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان
مدير کل امور شعب بانک مهر اقتصاد استان سمنان با دبيرشوراي عالي هماهنگي بانک هاي اين استان ديدار و گفتگو کرد.   
به گزارش روابط عمومي بانک  مهر اقتصاد استان سمنان، خانکش دبير شوراي عالي هماهنگي بانک هاي استان سمنان در اين ديدار خدمات ارائه شده توسط بانک مهر اقتصاد راقابل تحسين دانست و گفت: رشد چشمگير و افزايش ضريب نفوذ در بازار و استفاده مطلوب از فرصت هاي جامعه، حاصل وجود نيروهاي متخصص و توانا در اين بانک است.   
خانکش، ارائه خدمات بانکي متنوع به قشرهاي مختلف از جمله پزشکان، اعضاي هئيت علمي و اساتيد دانشگاه ها را از ابتکار بانک مهر اقتصاد در طراحي محصولات براي گروه هاي مختلف دانست.  
ماشا»ا...جديدي مدير کل بانک مهر اقتصاد استان سمنان هم  در اين ديدار به ايجاد و تثبيت شش هزار شغل در طول سه سال گذشته و  پرداخت بيش از 750 ميليارد تومان تسهيلات از ابتداي تاسيس اين بانک در استان اشاره کرد و گفت: 38 ميليارد تومان  وام قرض الحسنه در سه سال اخير به اقشار مختلف جامعه جهت امور درمان، تحصيل و ازدواج پرداخت شده است .
جديدي با بيان اينکه، اين بانک در حال حاضر به لحاظ دارا بودن منابع بانکي مقام سوم را به خود اختصاص داده است، افزود: پرداخت 240 ميليارد تومان تسهيلات و ايجاد دو هزار و 500 فرصت شغلي از برنامه هاي اين بانک در سال 92 براي حمايت از اقشار مختلف جامعه است.
مدير کل امور شعب بانک مهر اقتصاد، با بيان اينکه در حال حاضراين بانک داراي  50 هزار پرونده فعال است، افزود: از هر چهار هم استاني يک نفر از تسهيلات بانک مهر اقتصاد استفاده کرده است.
جديدي همچنين، جذب 135 هزار مشتري درسطح استان را از ديگر افتخارات اين بانک شمرد.              


نسخه چاپي ارسال به دوستان