تاریخ 1392/02/21 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
روز گذشته در سراسر استان صورت گرفت
نمازگزاران استان اهانت به قبور صحابه اسلام را محکوم کردند

سمنان- خبرگزاري مهر: مردم ولايتمدار استان سمنان هتک حرمت مرقد صحابه گرانقدر پيامبر اسلام (ص) و حضرت اميرالمومنين علي (ع) را محکوم کردند.
به گزارش خبرنگار مهر، گروه هاي مختلف مردم سمنان در اعتراض به جنايت معاندان و تروريست هاي جهان اسلام در هتک حرمت مرقد حجر بن عدي پس از نماز جمعه از مسجد امام تا ميدان امام اين شهر در تظاهراتي با فرياد مرگ برآمريکا و مرگ بر اسرائيل اين اهانت را محکوم کردند.

هتک حرمت به حرم حجر بن عدي  قلب مسلمانان را به درد آورد
مردم استان سمنان در اين تظاهرات خشم خود را از اين اقدام سخيف به جهانيان و به ويژه عاملان اين حرکت وحشيانه به نمايش گذاشتند و گفتند: هتک حرمت به صحابي عظيم الشان پيامبر (ص) و امام علي (ع) قلوب تمام مسلمانان و ارادتمندان اهل بيت عصمت و طهارت را خدشه دار کرده است.
مردم استان  اظهار داشتند: تداوم جنايت هاي دردناک سلفي هاي تروريست مورد حمايت استکبار جهاني در قتل عام مردم مقاومت و بي دفاع سوريه و اقدامات شنيع وقيحانه تکفيري هاي مزدور در اهانت بي شرمانه به مقدسات ديني، از تدارک حمله مذبوحانه به حرم مطهر حضرت زينب کبري گرفته تا تخريب و نبش قبر صحابي جليل القدر پيامبر گرامي اسلام و يار مولاي متقيان حضرت علي (ع) از يک سو و تجاوز هوايي رذيلانه ارتش خونآشام رژيم جعلي صهيونيستي به کشور سوريه از سوي ديگر نقاط از چهره سياه اتحاديه شوم سردمداران استکبار برداشت.

هتک حرمت به قبر مطهر حجر بن عدي نشانه ترس از شيعه است
مسئول نمايندگي ولي فقيه در سپاه شهرستان سمنان با اشاره به تخريب مدفن مطهر حجر بن عدي گفت: اين عمل قبيحانه نشانه ضعف دشمن و ترس از شيعه است.
حجت الاسلام محمدتقي خيري گنجي اظهار داشت: حجر بن عدي از ياران باوفاي حضرت علي (ع) و جزو کساني بود که براي اثبات شايستگي ايشان از حضرت علي (ع) حمايت کرد و به خاطر ايستادگي اش به شهادت رسيد.
وي با حرام شمردن نبش قبر بر اساس قرآن افزود: دشمنان با انجام دادن اين کار پست نمي  توانند شيعه را تضعيف کنند و مسلمانان در مقابل اين اعمال ناپسند سکوت نخواهند کرد.

چراغ محبت به اهل بيت(ع) و بزرگان دين هرگز به خاموشي نخواهد گراييد
مدير کل اداره منابع طبيعي و آبخيز داري استان سمنان نيز با بيان اينکه امروزه جهان اسلام و انسانيت شاهد جنايتي بس عظيم است که قلم را ياراي نوشتن و شرح آن نيست، اظهار داشت: سردمداران جهالت و کوردلي که جيره خوار استعمار پير انگليس و سرسپردگيشان به آمريکاي جنايتکار و صهيونيست جهاني بر کسي پوشيده نيست دست به جنايتي عظيم زده و قبر مطهر مردي بزرگ از انصار رسو ل الله(ص)، جناب حجربن عدي را مورد هتک حرمت قرار دادند و به زعم خود با اين جنايت چراغ محبت پيامبر و اهل بيت و ياران پاکبازش را کم سو و کم فروغ نمايند، غافل از اينکه چراغ محبت به پيامبر و اهل بيت (ع) و بزرگان دين چراغي است که خداوند بزرگ آن را فروزان کرده و هرگز به خاموشي نخواهد گراييد.
سيد حسن مير عماد گفت : اين اقدامات مزدورانه نيز همچون گذشته از آبشخور آمريکا و اسرائيل سرچشمه گرفته است و هدفي جز تفرقه افکني و آتش افروزي جنگ هاي فرقه اي و مذهبي در ميان مسلمين را دنبال نمي کند.
وي اظهار داشت: امروز قبر شخصيتي را تخريب کردند که مدال شرف و شهادت و شهامت و پيشگامي دفاع از حق داشت، او که سخنگوي مکتب و مبلغ دين رسول(ص) بود و در راه ولايت به شهادت رسيد، ولي فريادهاي خفته تمامي مسلمين جهان و ميليون ها شيعه روزي تمامي عالم را فرا مي گيرد که آنان از فرط زبوني و حقارت و خجلت سر در گريبان متنفر از خود برده اند، آن روز دير نيست و بزودي او خواهد آمد.

امروز دست مکار و جنايتکار استکبار جهاني از آستين وهابيون درآمده است
مديرکل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري سمنان نيز گفت: امروز دست مکار و جنايتکار استکبار جهاني و صهيونيست غاصب از آستين وهابيون مزدور درآمده و تعرض و جسارت وقيحانه به اعتقادات مسلمانان و مقدسات اسلام را در دستورکار قرار داده است.
ايرج کارخايي تصريح کرد: هتک حرمت مرقد مطهر صحابي جليل القدر حضرت رسول اکرم (ص) و ياور باوفاي حضرت اميرالمومنين علي بن ابيطالب (ع) جناب حجر بن عدي و ياران عظيم القدر ايشان در سوريه توسط جنايتکاران و دژخيمان موجب تاثر و تاسف شديد مسلمانان جهان و دوستداران اهل بيت عصمت و طهارت عليهم السلام شد.
وي با بيان اينکه بر اساس آموزه هاي قرآني و دين مبين اسلام، انسان اشرف مخلوقات بوده و احترام به جسم و بدن او در هر دو حالت زنده و مرده واجب است، اظهار داشت: هتک حرمت به قبر حجر بن عدي صحابه پاک رسول خدا (ص) و يار وفادار علي (ع) موجب وحدت بيشتر امت اسلامي در مقابله با توطئه هاي استکبار جهاني شده است.

هتک حرمت حرم مطهر حجر بن عدي باعث جريحه دار شدن قلوب مسلمانان جهان و شيعيان شد
رئيس اتحاديه انجمن اسلامي دانش آموزان استان سمنان نيز افزود: اقدام متحجرانه و بي شرمانه گروهک تروريستي موسوم به النصره، از دست نشاندگان و جيره خواران سازمان القاعده- در هتک حرمت مرقد مطهر جناب حجربن عدي(ره) صحابي جليل القدر حضرت رسول اکرم (ص) و سردار سپاه اميرالمومنين امام علي (ع)، برگرفته از روح خبيث و متوحش وهابيت پليد است که باعث جريحه دار شدن قلوب همه مسلمانان جهان و شيعيان گشته است.
سيد محمد مهدي سيادتي تصريح کرد: اين روزها مزدوران و جيره خواران استکبار جهاني و صهيونيسم بين المللي که توان مقابله با بيداري اسلامي را ندارند در يک عمل غيرانساني، مضجع شريف شهيد بزرگوار جناب حجربن عدي اين صحابي راستين پيامبر بزرگ اسلام (ص) را تخريب و بدن مطهر او را مي ربايند و در اردن نيز مرقد مطهر جناب جعفربن ابيطالب را به آتش مي کشند; گويا مي خواهند شکست ها و رسوايي هاي خودشان را با اين عمل وقيحانه جبران کنند ولي بايد بدانند اصحاب با وفاي رسول خدا (ص) در محضر حق تعالي و در جايگاهي رفيع و در قلوب مسلمانان همچنان جاويدند و راهشان سرلوحه رفتار و گفتارآزادگان خواهد بود.
بار ديگر دشمنان حق و حقيقت با جنايتي هولناک چهره پليد خود را به نمايش گذاشتند
رئيس سازمان بسيج هنرمندان استان سمنان گفت: تخريب و جسارت وقيحانه حرم نوراني عاشق آل الله جناب حجري بن عدي که عمري را در دفاع از اسلام ناب محمدي و ايثار و فداکاري در مسير اهل بيت عصمت و طهارت گذاردند مايه تاسف قلبي و جريحه دار شدن قلوب مسلمانان و آزادگان جهان شد.
محمد نوروزيان افزود: با توسعه امواج بيداري اسلامي در گوشه گوشه جهان، اين کوردلان، هرگز به ذره اي از اهداف شوم خويش دست نيافته و با تحقق وعده الهي براي استقرار حکومت جهاني اسلام و اداره آن به دست صالحان و مومنان، بساط کفر و نفاق و بي عدالتي از صحنه جهان برچيده شود.
وي در خاتمه تصريح کرد: بار ديگر دشمنان حق و حقيقت با جنايتي هولناک چهره حقيقي پليد خود را به نمايش درآوردند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان