تاریخ 1392/02/21 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
از سوي کميته امداد امام خميني (ره) در سطح کشور صورت مي گيرد;
راه اندازي 1500 مرکز نيکوکاري با محوريت مساجد

سمنان- روزنامه پيام استان سمنان
مدير کل امورهماهنگي شبکه هاي مردمي و موسسات عام المنفعه کميته امداد مرکز از ايجاد يک هزار و 500 مرکز نيکوکاري در سال جاري خبر داد و گفت: اين مراکز با محوريت مساجد در سطح کشور راه اندازي مي شود.
به گزارش روابط عمومي و اطلاع رساني کميته امداد استان سمنان، حميد نصيري که در جلسه شوراي مديران و در جمع معاونان و مديران اين نهاد در استان سمنان سخن مي گفت  هدف از ايجاد اين مراکز را واگذاري برخي از فعاليت خدمات رساني اين نهاد به مردم و نيز توسعه فرهنگ انفاق ياد و تصريح کرد: اجراي اين طرح کاهش هزينه ها، ارتقا» سطح رضايت مندي خيرين و نيازمندان و نيز افرايش سطح دسترسي نيازمندان به خدمات امداد  را در پي خواهد داشت.
نصيري با بيان اينکه مقررات اجرايي اين طرح تدوين و به تمامي استان ها ابلاغ شده پيش بيني کرد اين طرح در ماه هاي شعبان و يا رمضان امسال اجرايي شود.
مدير کل امور هماهنگي شبکه هاي مردمي و موسسات عام المنفعه کميته امداد گفت: 750 مرکز در نيمه اول سال و بقيه در نيمه دوم سال در سطح کشور ايجاد مي شود.
وي اين طرح را مکمل طرح هاي مسجد محوري دانست و گفت پيش بيني مي شود با استقبال خوب و گسترده مردم روبرو شود.
نصيري همچنين اظهار داشت: در اين طرح کمک هاي مردمي از سوي معتمدين محلي جمعآوري و با کمک هاي امداد به نيازمندان شناسايي شده اهدا» مي شود.
در اين مراسم مدير کل کميته امداد استان نيز با اشاره به سال حماسه سياسي و حماسه اقتصادي، عملکرد امدادگران استان در توانمندي مددجويان و نقش مشارکت هاي مردمي را خوب توصيف و بر جديت و تلاش نيروهاي اين نهاد در جهت تحقق شعار امسال با محوريت گسترش حضور و مشارکت عمومي، توانمندي و سلامت خانواده و اصلاح سبک زندگي تاکيد کرد.
انتظاري با بيان ديدگاه هاي حضرات آيات عظام در ديدار با اعضاي شوراي مرکزي در خصوص عملکرد و فعاليت اين نهاد مقدس اظهار داشت: تمامي اين حضرات از کميته امداد به عنوان دستگاهي خدمت رسان به محرومان ياد کردند و تاکيد کردند اين نهاد با توانمند کردن مددجويان در فقرزدايي جامعه تلاش مي کند.

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان