تاریخ 1392/02/21 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
معاون بازرسي سازمان حمايت
با گران فروشان برخورد جدي مي کنيم

معاون بازرسي و رسيدگي به تخلفات سازمان حمايت مصرف کنندگان و توليدکنندگان اظهار کرد: قيمت فروش شکر هيچ گونه تغييري نکرده و هر گونه افزايش قيمت آن تخلف بوده و با متخلفان برخورد جدي خواهد شد. 
مجتبي فراهاني در گفت وگو با ايسنا اظهار کرد: متاسفانه ديده شده که بعضي از فروشندگان قيمت شکر را افزايش داده يا برخي از قنادي ها به بهانه افزايش قيمت شکر نرخ فروش محصول نهايي خود را افزايش داده اند.  
وي با بيان اين که قيمت شکر هيچ تغييري نسبت به گذشته نکرده است خاطرنشان کرد : هم اکنون نرخ فروش هر کيلوگرم شکر در کارخانه 1300 تومان است و براي کنترل اين نرخ بازرسان تمامي وقت را در واحدهاي توليدي مستقر کرده ايم که موظفند استمرار عرضه، رعايت قيمت فروش و اخذ تاييديه از خريداران شکر را کنترل کنند.  
وي ادامه داد: در سطح بنکداري و خرده فروشي نيز بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ها و شوراي اصناف با همکاري سازمان تعزيرات نسبت به کنترل قيمت هاي فروش اقدام مي کنند.  
او خاطرنشان کرد: بنکداران در سراسر کشور موظفند علاوه بر هزينه حمل ونقل تنها سه درصد به قيمت 1300 توماني خريد شکر اضافه کرده و در اختيار خرده فروشان قرار دهند و خرده فروشان نيز مي توانند حداکثر 10 درصد قيمت شکر دريافتي از بنکداران را افزايش دهند.  

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان