تاریخ 1391/12/28 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
نگاه ناجا به چهارشنبه آخر سال اجتماعي است

سمنان- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان
فرمانده انتظامي استان سمنان نگاه پليس با چهارشنبه آخر سال را نگاهي اجتماعي خواند و افزود: جلوگيري از ايجاد مزاحمت براي مردم و پيشگيري از حوادث ناگوار مهمترين هدف نيروي انتظامي در اين خصوص است.
سردارمحمدرضا ميرزايي با اشاره به حوادث و اتفاقات چهارشنبه آخر سال سنوات قبل از والدين خواست تا با مراقبت بيشتر از فرزندان خود مانع از بروز حوادث ناگوار شوند.
وي وضعيت سال جاري در آستانه چهارشنبه آخر سال را بسيار خوب و آرام خواند و اظهار داشت: پليس براي پيشگيري از حوادث احتمالي علاوه بر برخورد با افراد سابقه دار، روش هاي آموزشي و پيشگيري را در برنامه داشته است و به نتايج مطلوبي نيز رسيده است.
ميرزايي با اشاره به کاهش شديد استفاده از ترقه و مواد محترقه در اسفند امسال گفت: پليس با قاطعيت در کنار مردم با عواملي که مخل آسايش، آرامش و امنيت مردم شوند برخورد مي کند. فرمانده انتظامي استان سمنان گفت: امسال تاکنون يک هزار و 500 عدد مواد محترقه نظير توپچه و نيز شش کيلوگرم مواد اوليه ساخت مواد محترقه در اين استان کشف و ضبط شده است.
وي از اجراي طرح کنترل محورها و گلوگاه ها براي جلوگيري از قاچاق مواد محترقه نيز خبر داد و گفت: تاکنون بيش از 276 هزار عدد انواع مواد محترقه کم و پرخطر در اين استان کشف و ضبط شده است.
فرمانده انتظامي استان سمنان با هشدار به متخلفان بار ديگر خانواده ها را به کنترل فرزندان خود فراخواند.
دادستان مرکز استان سمنان نيز اخيرا به متخلفان چهارشنبه آخر سال هشدار داده بود و تاکيد کرد: افراد بازداشتي در اين حوادث تا پايان تعطيلات نوروز بازداشت مي مانند.

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان