تاریخ 1390/07/12 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
وزير کشور:
با دخالت افراد غيرمسوول درروند انتخابات برخورد مي کنيم

وزير کشور تاکيد کرد: در انتخابات پيش رو سعي مي کنيم صد در صد بر اساس مر قانون عمل کنيم.  
به گزارش ايسنا، مصطفي محمدنجار در همايش معاونين سياسي، روساي ستاد انتخابات، مديران کل سياسي انتخابات، و مديران فن آوري و اطلاعات استان ها در نهمين دوره ي انتخابات مجلس شوراي اسلامي ضمن گرامي داشت هفته ي دفاع مقدس، بر اين  نکته که مسئولان بايد امانت دار راه شهدا باشند، تاکيد کرد و با اشاره به برگزاري انتخابات مجلس شوراي اسلامي، خاطر نشان کرد: برنامه ها براي اين انتخابات با آهنگ ملايم و مناسبي پيش رفته و مشخص است که ما در اين راستا برنامه ريزيهايي شفاف و مشخصي داريم تا در نهايت به سمت يک انتخابات باشکوه و با عظمت حرکت کنيم.  
وي با بيان اين که تحقق بخش زيادي از سياست ها و برنامه هاي دولت خدمت گذار در استان ها مرهون تلاش ها و زحمات شما مسئولان است، گفت: تجربه نشان داده است که جمع شما مي تواند به خوبي سياست هاي دولت را پيش ببرد، چنانچه اين موضوع در بحث هدفمندي يارانه ها به چشم مي خورد.  
وي در ادامه با مورد توجه قرار دادن بحث اهميت هماهنگي، تشريک مساعي و نظرات مشترک، گفت: اگر ما در اين جلسات به نقطه نظرات واحد برسيم و آنچه سياست رئيس جمهور و مقامات بالاي کشور است، را کنار هم بگذاريم کار به سادگي پيش خواهد رفت.  
نجار تاکيد کرد: ما مسئولان بايد به مصابه ي يک خانواده ي بزرگ چنان هماهنگي داشته باشيم که همگي از حرف هاي مختلف يک برداشت کنيم ،البته اين در حالي است که امروز در وزارت کشور هماهنگي در اوج خود وجود دارد.  
وزير کشور همچنين با بيان اين که اين هماهنگي در مقابل جريان فتنه بسيار بالا بود، اظهار کرد: مسئولان امنيتي و سياسي ما توانستند حرکت هاي سخيف، ذليلانه و توطئه هاي نظام سلطه و صهيونيست را خنثي کنند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان