تاریخ 1391/10/25 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
بدون تيتر

- همتيان معاون توسعه مديريت و منابع انساني استانداري سمنان از اداره کل زندان هاي استان به دليل اهتمام و تلاش در برپايي و اقامه نماز جماعت، توسعه و ترويج فرهنگ ارزشمند و انسان ساز نماز در سطح زندان هاي استان قدرداني به عمل آورد.
- به گزارش روابط عمومي صدا و سيماي مرکز سمنان به همت واحد آموزش و پژوهش اين مرکز  يک دوره امداد و نجات ويژه سازمان دوم مديريت بحران با هدف آشنايي با کمک هاي اوليه در هنگام بروز حادثه برگزار شد. در اين دوره که بيش از 70 نفر از اعضاي سازمان دوم شرکت داشتند شيرازي از کارشناسان اين حوزه در خصوص علايم حياتي انسان، انواع سوختگي ها، تنفس و فشار خون، ساختار قلب و عملکرد آن و همچنين توضيح اصطلاحات فيزيولوژي، آناتومي و پاتولوژي مطالبي عنوان کرد.
- مدير کل روابط عمومي و دبير شوراي اطلاع رساني استانداري سمنان طي نامه اي از زحمات و تلاش هاي روابط عمومي شرکت برق منطقه اي سمنان  در عرصه اطلاع رساني، از مدير دفتر روابط عمومي اين شرکت، تقدير و تشکر کرد.  
- جلسه مشترکي با عنوان حجاب و عفاف و راهکارهاي افزايش آن در بين دانشجويان، با حضور اعضاي هيات رئيسه شوراي انديشه و همفکري بسيج جامعه زنان شهرستان مهديشهر و سرپرست مرکز آموزش علمي کاربردي بهزيستي استان در آن مرکز برگزار شد.
- رييس بهزيستي شهرستان شاهرود، در جمع مسئولين مراکز نگهداري از فرزندان بي سرپرست و بدسرپرست امين و آمنه، از زحمات آنان تقدير کرد.
- سازمان جهاد کشاورزي به عنوان يکي از شش دستگاه موفق و برتر اجرايي استان در زمينه برپايي و اقامه نماز جماعت شناخته  شد و  مورد تقدير ويژه قرارگرفت.   

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان