تاریخ 1391/10/24 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
فيلمبرداري «لاله» به زودي آغاز مي شود

فيلمبرداري فيلم سينمايي «لاله» به مديريت عليرضا زرين دست به زودي آغاز مي شود.  
عليرضا زرين دست که از مديران فيلمبرداري صاحب سبک سينماي ايران است، ضمن تاييد اين خبر گفت: فعلا مشغول کارهاي مقدماتي براي آغاز فيلمبرداري پروژه «لاله» هستيم.  
وي درباره زمان دقيق آغاز فيلمبرداري «لاله» افزود: تاريخ دقيق آغاز فيلمبرداري هنوز مشخص نيست اما اميدواريم که با فراهم شدن مقدمات، هرچه سريع تر پروژه شروع شود.  
زرين دست در پاسخ به اين پرسش که براي فيلمبرداري اين پروژه، چند جلسه کار پيش بيني شده است، به طنز گفت: يک روز شخصي از شيخ عطار پرسيد: «تا سمرقند چقدر راه است؟»، شيخ عطار به او گفت:«راه برو تا ببينم راه رفتنت چقدر سرعت دارد تا بگويم».حالا وضعيت ما هم همين طور است. بايد فيلمبرداري را شروع کنيم تا ببينيم ريتم و سرعتمان چقدر است. فعلا چيزي که مشخص شده اين است که فيلم «لاله»، پروژه سخت و سنگيني خواهد بود.  
اين مدير فيلمبرداري در پايان سخنانش ضمن تاکيد بر اينکه فيلم «لاله» مي تواند ديد خوبي از سينماي ايران به دنيا بدهد، اظهار کرد: به نظرم اين پروژه در عين سختي و سنگيني، فيلمي بسيار خوب و با ارزش خواهد بود چرا که کارگردان آن باسواد است و سينما را خوب مي شناسد، ضمن آن که فيلمنامه اي را هم که من خواندم قابليت جذب مخاطب بين المللي را دارد. اميدوارم اين فيلم ساخته شود و بتواند يک نگاه خوب و روبه جلو نسبت به سينماي ايران را به مخاطب بين المللي بدهد.  
 فيلم سينمايي «لاله» که به گفته عليرضا زرين دست قرار است به شکل ديجيتال فيلمبرداري شود از جمله محصولات مرکز گسترش سينماي مستند و تجربي است که با نگاه توجه به بعد بين المللي سينماي ايران ساخته خواهد شد. کارگرداني اين فيلم به اسدالله نيک نژاد سپرده شده است.  

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان