تاریخ 1391/10/24 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
کشف تانکر مسروقه حامل نفت کوره

رييس پليس آگاهي فرماندهي غرب استان تهران از کشف يک دستگاه تانکر مسروقه حامل نفت کوره قاچاق خبر داد.  
سرهنگ منصور خدادادي در گفت و گو با ايسنا در تشريح خبر توقيف يک دستگاه تانکر حامل نفت قاچاق گفت: ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز پليس آگاهي فرماندهي غرب با توقيف يک دستگاه تانکر حامل فرآورده هاي نفتي در فاز يک انديشه که قصد فروش بارش را داشت، موضوع سرقتي بودن آن را بررسي کردند.  
وي گفت: پس از حضور ماموران در محل و بازرسي از اين خودرو فردي به نام «محسن» خود را به عنوان راننده معرفي کرد و با ارائه يک برگ حواله شرکت نفت قانوني بودن فعاليتش را نشان داد.  
رييس پليس آگاهي غرب استان تهران افزود: در بررسي حواله مشخص شد، محموله تانکر، نفت کوره است که در انبار نفت اراک بارگيري شده و بايد از مسير زنجان - مراغه به يک نيروگاه در شهرستان بناب مراجعه مي کرد. اما با گذشت  24 ساعت از زمان بارگيري نه تنها به مقصد نرفته بلکه با 300 کيلومتر تغيير مسير وارد شهريار شده و قصد فروش يا جابجايي بار خود را داشت.  
وي افزود: تحقيقات نشان داد فردي که خود را راننده خودرو معرفي کرده بود، راننده اصلي نيست و نام راننده در حواله صادر شده به نام فردي با هويت عباس درج شده است که در اين زمينه از کارشناسان شرکت نفت تهران دعوت شد تا از خودرو بازديد و در جريان صحت و سقم ماجرا قرار گيرند. 
خدادادي با بيان اينکه پرونده به همراه متهم براي سير مراحل قانوني به اداره تعزيرات حکومتي ارسال شد، گفت: کارشناسان ارزش ريالي محموله مکشوفه را 75 ميليون و 600 هزار تومان تخمين زدند.  

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان