تاریخ 1391/10/24 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
دستگيري سارق مسلح جاده ها در بوشهر

فرمانده انتظامي استان بوشهر از دستگيري يک سارق مسلح در شهرستان ديلم خبر داد.  
سردار حيدر عباسي در گفت وگو با ايسنا در تشريح جزئيات اين خبر گفت:  در پي اعلام وقوع يک فقره سرقت مسلحانه توسط سه تن در شهرستان ديلم بررسي پرونده به شکل ويژه در دستور کار ماموران پليس آگاهي اين شهرستان قرار گرفت.  
وي با اشاره به انجام چهره نگاري از سوي مالباخته و ارسال تصاوير متهم به يگان هاي انتظامي استان و استان هاي مجاور اظهارکرد: سرانجام کارآگاهان در تحقيقات متهم به هويت «خسرو» 31 ساله اهل و ساکن گناوه را شناسايي کردند.  
فرمانده انتظامي استان بوشهر ادامه داد: ماموران پس از اخذ نيابت قضايي در عملياتي پليسي متهم را در مخفي گاهش در شهرستان گناوه دستگير و به مقر انتظامي منتقل کردند.  
عباسي با اشاره به اظهارات متهم در حين بازجويي خاطر نشان کرد: متهم ابتدا منکر هرگونه بزه انتسابي شد اما پس از رويارويي با ادله و مالباخته به بزه انتسابي به همدستي دو تن به نام هاي قاسم و حبيب معترف شد.  
وي با اشاره به شيوه و شگرد متهم در سرقت مسلحانه گفت: وي و دو همدستش با يک سواري 206 مالباخته را در مسير گناوه به ديلم سوار کرده و در طول جاده با استفاده از شوکر، چاقو و يک قبضه اسلحه وي را تهديد کرده و اقدام به سرقت اموال مالباخته کرده است.  
فرمانده انتظامي استان بوشهر با بيان اينکه متهمان پس از سرقت مالباخته را در حاشيه جاده رها کرده و گريخته اند به ايسنا گفت: خسرو در اظهارات خود مدعي شد که اسلحه در دست حبيب بود و با توجه به اين که تيري از داخل آن شليک نشده مطمئن نيست که اسلحه تقلبي بوده يا واقعي.  
عباسي با بيان اينکه متهم پس از تشکيل پرونده براي ادامه روند رسيدگي به جرم روانه دادسرا شد، تصريح کرد: عمليات پليس براي شناسايي و دستگيري دو همدست ديگر اين سارق مسلح و نيز کشف ساير جرايم احتمالي ادامه دارد.  

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان