تاریخ 1391/10/24 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
رئيس شوراي اصناف خبر داد
هيچ کمبودي در اقلام مصرفي خانوار نداريم

رييس شوراي اصناف گفت: ذخيره سازي ميوه، گوشت و غلات در کشور بيش از نياز براي شب عيد انجام شده که در کنار اين ذخيره سازي، تمام مواد مصرفي خانوار به ميزان فراوان در سطح بازار موجود است.  
قاسم نوده فراهاني در گفت وگو با ايسنا اظهار کرد: خانواده ها هيچ مشکلي براي تهيه گوشت مرغ، گوشت قرمز، ميوه و غلات نخواهند داشت. در سال هاي گذشته ميزان سيب توليدي نسبت به نياز کم بود که خوشبختانه در سال جاري اين مشکل برطرف شده به طوري که در حال حاضر مازاد مصرف و ذخيره سازي را صادر مي کنيم. 
 وي ادامه داد: 400 نمايشگاه عرضه مستقيم کالا (نمايشگاه بهاره) از اوايل اسفند ماه در تهران و شهرستان ها برگزار خواهد شد که در تهران در چهار مرکز پارک ارم، حکيميه، فرهنگسراي خاوران و بوستان ولايت برگزار مي شود.  
او خاطرنشان کرد: در صدد آن هستيم که در سال جاري يک مرکز براي عرضه ي ارزاق عمومي مردم برپا کنيم که به احتمال زياد محل برگزاري اين مرکز مصلي امام خميني (ره) خواهد بود.  
نوده فراهاني درباره دلايل برپايي نمايشگاه بيان کرد: اين نمايشگاه ها براي کنار  گذاشتن واسطه ها و ايجاد ارتباط مستقيم بين توليد کننده و مصرف کننده برگزار مي شود و به دنبال آن هستيم تا تخفيفاتي که توليد کننده به فروشنده و بنکدار مي دهد مستقيما به مصرف کننده برسد.

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان