تاریخ 1391/10/24 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
عسکري اعلام کرد ؛
سناريوهاي مالياتي براي بودجه 92 هنوز نهايي نشده است

رييس سازمان امور مالياتي کل کشور با بيان اين که سناريوهايي که براي نقش درآمدهاي مالياتي در بودجه سال آينده پيشنهاد شده بود هنوز قطعي نشده است، گفت: در اين سناريوها درآمدهاي مالياتي از 37 هزار تا 43 هزار ميليارد تومان در نظرگرفته شده است.  
علي عسکري در گفت وگو با ايسنا درباره نقش درآمدهاي مالياتي در بودجه سال آينده افزود: سناريو هايي که براي نقش درآمدهاي مالياتي در قانون بودجه سال 92 پيش بيني شده بود هنوز قطعي نشده است و نهايي شدن آن به نظر معاونت برنامه ريزي و نظارت راهبردي و دولت بستگي دارد. 
 وي با اشاره به اين که در اين سناريوها درآمدهاي مالياتي از 37 هزار تا 43 هزار ميليارد تومان در نظرگرفته شده است، تاکيد کرد:در سال جاري 85 درصد درآمدهاي مالياتي محقق شده است.  
در اين راستا پيش از اين رحيم ممبيني، معاون بودجه معاونت برنامه ريزي و نظارت راهبردي، با بيان اين که ظرفيت مالياتي کشور واقعا بالاست، گفت: در همين وضع موجود آنچه بايد ماليات بگيريم و آنچه پرداخت مي شود 50 درصد تفاوت دارد يعني ظرفيت مالياتي در کشور دوبرابر وضع موجود است.  
وي مشکل سيستم را از موانع موجود در اين بخش دانست و اضافه کرد: هم در سازمان امور مالياتي و هم در معاونت برنامه ريزي و نظارت راهبردي در تلاشيم که طرح جامع مالياتي اجرا شود.  

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان