تاریخ 1391/09/26 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
رئيس شوراي اسلامي شهر شاهرود:
دانشگاه آزاد اسلامي را از خود مي دانيم و به آن تعلق خاطر داريم

سمنان- روزنامه پيام استان سمنان
رئيس شوراي اسلامي شهر شاهرود در ديدار از دانشگاه آزاد اسلامي شاهرود گفت: همه به اين دانشگاه احساس تعلق خاطر داريم و با تمام توان در خدمت اين مجموعه فرهنگي خواهيم بود. 
در ديداري که شهردار، رئيس و اعضاي شوراي شهر شاهرود از دانشگاه آزاد اسلامي داشتند بر ياري بيش از پيش به اين مجموعه فرهنگي آموزشي تاکيد کردند. حسن عرب رئيس شوراي شهر شاهرود گفت: همه به اين دانشگاه احساس تعلق خاطر داريم و با تمام توان در خدمت اين مجموعه فرهنگي خواهيم بود. وي افزود: انشا»الله بتوانيم در سايه تعاملات بيشتر قدم هايي براي پيشرفت دانشگاه آزاد اسلامي برداريم. عرب خاطرنشان کرد: هم اکنون دانشگاه به لحاظ فيزيکي و تعداد دانشجويان از آمار قابل قبولي برخوردار است اما بايد براي کيفيت بيشتر آن نيز کار شود .  
وي از رئيس دانشگاه خواست تا در مقوله فرهنگ نيز قدم هاي بيشتري برداشته شود تا انتظارات برآورده گردد. رئيس شوراي شهر شاهرود گفت: البته نهاد شورا نيز مي تواند در اين رابطه در کنار دانشگاه باشد.
محمد جيراني شهردار شاهرود نيز ضمن تقدير از خدمات دانشگاه آزاد اسلامي تاکيد کرد: دانشگاه آزاد اسلامي را از خود مي دانيم چراکه هر چه سطح علم و آگاهي مردم بالاتر رود به همان نسبت فرهنگ شهروندي نيز ارتقا» مي يابد. 
احمد دزيانيان رئيس دانشگاه آزاد اسلامي شاهرود نيز در اين جلسه ضمن خير مقدم به اعضاي شوراي شهر گفت: دانشگاه آزاد اسلامي از افتخارات اين شهرستان محسوب مي شود و به هر حال مديران قبلي زحمات زيادي کشيدند تا مجموعه اي با پتانسيل هاي بالا به لحاظ امکانات و نيروي انساني فراهم گردد و امروز به شکل امانت در دست ما قرار گيرد که اميدواريم با همکاري اساتيد، کارکنان و مجموعه هاي داخل شهر و خصوصا شوراي اسلامي که از ارکان مهم شهر است بتوانيم با قدرت به ادامه کار بپردازيم.  
وي خاطر نشان کرد: شاهرود از حيث جغرافيايي و اقليمي بي نظير است و قطعا اگر همدلي و همياري باشد مي توان در مجموعه کشور به نقشآفريني پرداخت و در پيشرفت آن نقش تعيين کننده اي داشت. در اين جلسه اعضاي شوراي شهر نيز به بيان ديدگاه هاي خود پرداختند.    


نسخه چاپي ارسال به دوستان