تاریخ 1391/09/19 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
استاندار سمنان بر اجراي طرح توسعه صنعت شترداري تاکيد کرد

سمنان- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان
استاندار سمنان در ديدار با رئيس سازمان اتکا» کشور خواستار اجراي مصوبات سفر رياست جمهوري در خصوص توسعه صنعت شترداري در اين استان شد.
عباس رهي در اين ديدار افزود: مصوبات و پروژه هاي خوبي در امر توسعه کشاورزي به ويژه صنعت شترداري وجود دارد که سازمان اتکا مي تواند با همکاري و مشارکت در اين امر در توسعه کشاورزي، بحث شترداري، ايجاد گياهان دارويي و ايجاد صنايع مکمل شترداري در استان اقدام کند.
وي افزود: اجراي مصوبات دولت در استان سمنان داراي اهميت بالايي است و اين استان نيز بسترها و زيرساخت هايي را براي تامين زمين مورد نياز، آب مصرفي و کشاورزي و ديگر امکانات آماده مي کند.
استاندار سمنان در خصوص همکاري سازمان اتکا» براي اجراي مصوبات گفت: درخواست اين استان در سفر وزير دفاع و پشتيباني براي صنعت شترداري مطرح شد که با موافقت وي همراه بود.
وي افزود: قرار است با در اختيار گذاشتن مراتع در منطقه شاهرود، دامغان، سمنان و گرمسار و تامين آب عمليات و اصلاح نژاد و توسعه شترداري پيگيري شود.
کاظمي رئيس سازمان اتکا» کشور نيز با اشاره به همکاري مناسب استان سمنان در اجراي پروژه شترداري افزود: سازمان اتکا يک ظرفيت ملي است و نگاه تاثيرگذار به توسعه در مناطق مختلف دارد و صنعت شترداري يک امکان و پروژه اقتصادي بسيار مهم است که در نظر است از اين ظرفيت در امر رشد و توسعه صنعت شترداري در استان استفاده شود.
در اين نشست رييس سازمان جهاد کشاورزي استان سمنان و مسوولين سازمان اتکا» و فرمانداران مسائل و مختلف اجراي مصوبات ايجاد صنعت شترداري را مطرح کردند.  

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان