تاریخ 1391/09/08 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
آتش سوزي گسترده پاساژ کيف و کفش در محدوده سپهسالار

در نخستين دقايق بامداد ديروز يک پاساژ چهارطبقه توليد کيف و کفش در چهارراه استقلال تهران دچار حريق شد. 
سيد جلال ملکي، سخنگوي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري تهران در گفت و گو با ايسنا،  در اين باره گفت: در ساعت 07:2 بامداد روز سه شنبه وقوع يک مورد حريق گسترده در يک پاساژ چهار طبقه توليد کيف و کفش به سامانه 125 اطلاع داده شد.  
وي با بيان اينکه ستاد فرماندهي بلافاصله آتش نشانان 4 ايستگاه را به محل حادثه واقع در چهارراه استقلال (مخبرالدوله)، کوچه نوشين اعزام کرد، افزود : آتش نشانان پس از حضور در محل متوجه شدند که طبقه سوم و چهارم اين پاساژ به همراه سقف شيرواني آن دچار آتش سوزي گسترده شده است.  
سخنگوي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري تهران ادامه داد: با توجه به شدت حريق تقاضاي نيروي کمکي از ستاد فرماندهي شد که پس از اعزام دو ايستگاه ديگر در مجموع ايستگاه هاي 46، 2، 18، 1، 3، 53 و گروه نجات 1 و 14 ، به همراه سه دستگاه بالابر و يک دستگاه تجهيزات تنفسي عمليات اطفاي حريق و نجات را آغاز کردند.  
ملکي با اشاره به محبوس شدن چهار تن از کارگراني که در اين پاساژ مشغول کار بودند نيز گفت: آتش نشانان در لحظات اوليه عمليات متوجه شدند که چهار تن از کارگران اين پاساژ در طبقات فوقاني در محاصره دود و آتش قرار گرفته اند که بلافاصله با تجهيزاتي که داشتند اين چهار تن را از محل خارج و به عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه، تحويل دادند.  
وي مساحت دو واحد شعله ورشده را در حدود 250 متر مربع اعلام کرد و گفت:  حدود 14 واحد کارگاهي در اين دو طبقه قرار داشتند که خسارت سنگيني به آنان وارد شد.  

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان