تاریخ 1391/06/14 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
رئيس کميسيون کارگري شهرستان سمنان;
تحقق شعار امسال سرلوحه کاري کميسيون کارگري شهرستان سمنان است

سمنان- روزنامه پيام استان سمنان
جلسه کميسيون کارگري شهرستان سمنان  تشکيل شد.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان سمنان، فرماندار شهرستان سمنان در اين جلسه با تاکيد بر تلاش اعضا کميسيون کارگري در راستاي بهبود کار و مباحث کارگري در سطح شهرستان گفت:  ايجاد فرصت هاي جديد شغلي و حفظ اشتغال  موجود با عنايت به منويات مقام معظم رهبري در خصوص  شعار امسال ضروري مي باشد.
سعدالدين ادامه داد:  شعار توليد ملي، حمايت از کار و سرمايه ايراني وظيفه ما را دو چندان نموده است.
وي دستان پرتوان توليدکنندگان و کارگران را نيروي محرکه چرخ هاي اقتصاد ايران دانست و گفت:  در صورت ايجاد مشکل براي يک  واحد توليدي همه دستگاه هاي اجرايي شهرستان در اسرع وقت  بر اساس شرح وظايف ذاتي خود مي بايست نسبت به حل مشکلات آن واحد  و کارگران مشغول در آن واحداقدام نمايند. فرماندار سمنان  در ادامه به موضوع تحريم دشمنان در مدت 34 ساله نظام مقدس جمهوري اسلامي و تشديد تحريم ها  در چند ساله اخير اشاره و خواستار مديريت هوشمند و خلاق جهت کنترل و پشت سرگذاشتن تحريم ها گرديد.
فرماندار سمنان با اشاره به ناچيز بودن واحدهاي مشکل دار در سطح شهرستان گفت: اين موضوع به عملکرد و مديريت خوب واحدهاي توليدي باز مي گردد.    وي يکي از مهمترين  اولويت هاي کاري دولت  را حمايت از واحد هاي توليدي و صنعتي دانست و تصريح کرد:  در اين خصوص مصوبات بسيار خوبي در سطح کشور اتخاذ گرديده است.  در اين جلسه به مشکلات بخش کارگري اشاره و تصميمات لازم اتخاذ گرديد.

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان