تاریخ 1391/06/13 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
نمايشگاه عرضه مستقيم کالاي پاييزه در سمنان برگزار مي شود

سمنان- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان  
فرماندار سمنان از برپايي نمايشگاه عرضه مستقيم کالاي پاييزه با هدف ارائه لوازم التحرير، کيف و کفش و پوشاک در اين شهر خبر داد.  
حسن سعدالدين در نشست ستاد تنظيم بازار شهرستان سمنان افزود: اين نمايشگاه از بيستم تا سي ام شهريور ماه در نمايشگاه دائمي سمنان برپا مي شود.  
وي با تاکيد بر تامين و توزيع کالاهاي ضروري و پرتقاضاي مردم در ايام بازگشايي مدارس گفت: ارائه کالا با قيمت توليد به مصرف، پيشگيري از هرگونه کمبود و افزايش غيرمنطقي کالا و تنظيم قيمت در بازار از اهداف برپايي اين نمايشگاه است.  
سعدالدين با تقدير از اعضاي جلسه در مديريت توزيع مواد پروتئيني به ويژه گوشت مرغ گفت: تلاش بر اين است که محصولات ارائه شده در نمايشگاه از توليدکنندگان داخلي و با کيفيت بالا و پايين تر از قيمت بازار باشد.  
فرماندار سمنان خواستار تسريع در رسيدگي به شکايات مردمي در خصوص گرانفروشي با هماهنگي صنعت، معدن و تجارت و تعزيرات در سه هفته پاياني تا بازگشايي مدارس شد.
معاون بازرگاني داخلي سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان هم از تامين و توزيع بيش از 500 هزار جلد دفترچه با قيمت تعادلي در آستانه سال تحصيلي جديد در اين استان خبر داد.
محمد فروهر افزود: اين دفترچه ها شامل 40، 60، 80 و 100 برگي با کاغذ 60 گرمي و جلد 250 گرمي گلاسه است که از کيفيت بالايي برخوردارند.  
وي با بيان اينکه توزيع بخشي از اين دفترچه ها آغاز شده است گفت: توزيع رسمي اين دفترچه ها با تعيين قيمت از شنبه پانزدهم شهريور شروع مي شود.  
وي گفت: در اين زمينه 130 هزار جلد به شهرستان سمنان، 140 هزار جلد به شهرستان هاي شاهرود و ميامي، 100 هزار جلد در گرمسار و آرادان، 100 هزار جلد در شهرستان دامغان و 40 هزار جلد در شهرستان مهديشهر اختصاص يافته است.  
وي گفت: توزيع اين دفترچه ها از طريق واحدهاي منتخب، فروشگاه ها و نيز نمايشگاه هاي عرضه مستقيم انجام مي شود.  
فروهر با اشاره به برپايي نمايشگاه پاييزه در سمنان از بيستم شهريور اظهار داشت: اين نمايشگاه در 120 غرفه به مدت 10 روز داير مي شود.  
معاون بازرگاني داخلي سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: در اين نمايشگاه و نمايشگاه هاي ساير شهرها علاوه بر توزيع 40 تن گوشت مرغ منجمد تلاش بر اين است تا گوشت منجمد قرمز نيز ارائه شود.  
علاوه بر نمايشگاه هاي عرضه مستقيم کالاي پاييزه در واحدهاي منتخب که حداقل در سطح استان سمنان 50 واحد است نيز برنامه عرضه مستقيم کالا در آستانه بازگشايي مدارس انجام مي شود.  

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان