تاریخ 1391/04/05 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
احداث مجموعه ورزشي جانبازان، معلولين و نابينايان در شهرستان سمنان

سرويس ورزشي:
سيد عباس امان رئيس اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان از آغاز عمليات اجرايي احداث مجموعه ورزشي جانبازان و معلولين و نابينايان در محل استاديوم پيرنجم الدين سمنان خبر داد. اين مجموعه شامل: استخر سرپوشيده، سونا، جکوزي و سالن هاي چند منظوره سقف کوتاه و بلند و مجموعه اداري مي باشد اين پروژه از طرح هاي ملي و با زير بناي 3800 مترمربع و متراژ کل 8886 مترمربع ساخته خواهد شد.  
امان همچنين از ساخت سالن چند منظوره ورزشي در روستاي مومن آباد سمنان خبر داد و گفت: عمليات ساخت اين سالن آغاز شده است.  وي ادامه داد: با توجه به تامين اعتبار ساخت سالن ورزشي در روستاي اعلاي سمنان قرار بر اين است که زمين مورد نظر از طريق شورا در اختيار اداره کل قرار بگيرد تا در خصوص سالن مذکور نيز اقدامات لازم انجام شود.  
امان دبير ستاد اوقات فراغت شهرستان سمنان از راه اندازي و شروع به کار کلاس هاي آموزشي و تمريني در اکثر رشته هاي ورزشي در محل استاديوم تختي و مجموعه هاي ورزشي و باشگاه هاي خصوصي در سطح شهرستان سمنان در رده هاي آقايان و بانوان خبر داد و افزود: از خانواده هاي محترم درخواست مي شود تا جهت پر کردن اوقات فراغت فرزندان خود از اين کلاس ها استفاده نمايند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان