تاریخ 1390/06/13 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
رئيس عقيدتي سياسي فرماندهي انتظامي استان سمنان:
ايران يک کشور مقتدر در دنيا است

سمنان- روزنامه پيام استان سمنان
رئيس عقيدتي سياسي فرماندهي انتظامي استان سمنان با بيان اين که امروز ايران يک کشور مقتدر در دنيا است، تاکيد کرد: مسلمانان جهان به ايران اسلامي افتخار مي کنند.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني پليس، رئيس عقيدتي سياسي فرماندهي انتظامي استان سمنان در جلسه توجيه سياسي ماموران پليس در حسينيه امام خميني (ره) ستاد فرماندهي با اشاره به انواع دسيسه ها و اقدامات دشمنان نظام از آغاز پيروزي انقلاب تاکنون، خاطرنشان کرد: اسلام جنگ طلب نيست اما براي دفاع از حق بايد با تمام قوا ايستادگي کرد.
حجت الاسلام والمسلمين روح ا... عباسي گفت: پس از پيروزي انقلاب، با انبوه دشمنان و مستکبران دنيا مواجه شديم که همگي در يک جبهه قرار گرفته و راه هاي شکست و از بين بردن اين نظام اسلامي و مردمي را بررسي مي کردند.
وي به ايجاد فتنه هاي گوناگون داخلي، حوادث سنگين در سال هاي نخستين انقلاب همچنين حمله عراق به کشور اشاره کرد و گفت: برابر اسناد و شواهد 130 کشور دنيا حامي صدام در جنگ تحميلي بودند.
حجت الاسلام عباسي، همت عمومي که امام خميني (ره) به پشتيباني مردم ايجاد کرد را عامل نجات انقلاب از فتنه ها برشمرد و اظهار داشت: امام با ايمان قوي اقتدار را به وجود آورد.
وي آزمايش انواع موشک هاي ساخت داخل را عامل رعب و وحشت نظاميان آمريکا در خليج فارس دانست و تصريح کرد: اکنون ايران يک کشور مقتدر در دنيا است و هيچ کشوري جرات نمي کند به ما حمله نظامي انجام دهد.
روح ا... عباسي با تاکيد بر آمادگي رزمي نيروهاي مسلح از حفظ مکتب و کشور به عنوان اهداف اين آمادگي ياد کرد و افزود: ايجاد ترس و وحشت در دشمن از ديگر هدف هاي اين آمادگي مي باشد.
رئيس عقيدتي سياسي فرماندهي انتظامي استان سمنان در پايان با بيان اين که در دفاع از آرمان هاي انقلاب بايد وحدت داشته باشيم، به رويش هاي عظيم جمهوري اسلامي در جهان اشاره کرد و گفت: مسلمانان دنيا به ايران اسلامي افتخار مي کنند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان