تاریخ 1391/03/08 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
پايان پروژه مسکن مهر تا سال 92

معاون وزير راه و شهرسازي در حالي که پايان پروژه  مسکن مهر تا پايان نيمه ي اول سال 92 را حتمي اعلام کرده است، تحويل 70 هزار واحد مسکوني مهر را تا پايان سال جاري اعلام کرد.  
رستميان - معاون وزير راه و شهرسازي - در گفت وگو با ايسنا، درباره زمان اتمام پروژه ملي مسکن مهر اظهار کرد: همه سعي و تلاش ما اين است که زحمت را براي دولت هاي بعد کم تر و تا حد امکان پروژه را به اتمام برسانيم. 
وي ادامه داد: در پروژه مسکن مهر برنامه تجمعي ساخت 420 هزار واحد بوده و ساخت نزديک به 70 هزار واحد آن به تازگي شروع شده است.  
رستميان با تاکيد بر اين که ساخت اين 70 هزار واحد از خرداد ماه شروع مي شود، گفت: در نيمه اول سال 92 ساخت اين ها را تمام و به متقاضيان تحويل مي دهيم.  
معاون وزير راه و شهرسازي ادامه داد: 23 هزار واحد آماده تحويل، در حال حاضر داراي سند است و تلاش مي کنيم همه زمان با تحويل ساير واحد سند هاي آن نيز صادر شود.  
وي درباره تعداد واحد هايي که در سال 91 آماده تحويل مي شود، خاطرنشان کرد: در حدود 70 هزار واحد مسکوني در شهرهاي جديد با قيمت هر متر 330 هزار تومان تحويل متقاضيان داده مي شود.
وي درباره زيرساخت هاي شهرهاي جديد بيان کرد: هر واحدي که تحويل داده شود، داراي خدمات زيرساخت است و هيچ واحدي بدون زيرساخت تحويل متقاضي نمي شود.  

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان