تاریخ 1399/06/26 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
توضيحات مدير سابق روابط عمومي پرسپوليس درباره کت و شلوار 20 ميليوني انصاري‌فرد

سرويس ورزشي:

مدير سابق روابط عمومي باشگاه پرسپوليس و مشاور محمدحسن انصاري‌فرد به خريد کت و شلوار براي وي از درآمد باشگاه واکنش تندي نشان داد.

حسين قدوسي درباره انتشار اسناد مربوط به خريد کت و شلوار محمدحسن انصاري‌فرد اظهار داشت: متأسفانه آقايان از زماني که محمدحسن انصاري‌فرد باشگاه پرسپوليس را ترک کرد، مکرر از طريق فضاي مجازي و رسانه‌ها و تريبون‌هايي که در اختيار دارند در حال تخريب و سم‌پاشي عليه انصاري‌فرد هستند.

انصاري‌فرد تنها مديرعامل تاريخ سرخابي‌ها بود که عضو هيات مديره نبود

وي افزود: انصاري‌فرد تنها مديرعامل تاريخ سرخابي‌ها بود که عضو هيأت مديره نبود و کارشکني‌هاي زيادي هم عليه وي انجام گرفت اما با تمام وجود و با چنگ و دندان امورات باشگاه را پيش برد و در چهارمين قهرماني پرسپوليس هم با مديريت بحران و تصميمات مهم درست از جمله بازگشت پيرواني و جذب بهترين مربي ايراني پس از جدايي کالدرون و تزريق پول به تيم به رغم پيش خور شدن کلان درامدها نقش موثري داشت.

انصاري‌فرد از پرسپوليس طلبکار است

مدير روابط عمومي باشگاه پرسپوليس در زمان مديريت محمدحسن انصاري‌فرد تصريح کرد: امروز اسنادي را در اختيار يک رسانه قرار داده و مدعي شدند مديرعامل از محل پول باشگاه کت و شلوار خريده و اسناد آن را هم رونمايي کردند، اما اين بخش مهم خبر که هزينه خريد کت و شلوار از محل حقوق وي پرداخت شده است را مخفي کردند. آقاي انصاري‌فرد بابت حقوق و برخي مسائل ديگر به گفته ذيحساب باشگاه طلبکار هم هستند.

انصاري‌فرد به دليل آرامش پرسپوليس

سکوت اختيار کرده است

قدوسي اضافه کرد: خبر کت و شلوار در تمام رسانه‌ها و فضاي مجازي پخش کرده و با آبروي انصاري‌فرد بازي کردند. اين موضوع را هم نگفتند که پس از پرداخت پول از محل حقوق انصاري‌فرد هزينه کت و شلوارها داده شده است. چرا آقايان دست به اين کارها مي‌زنند؟ از مسؤولان مربوطه از مجلس و نهادهاي نظارتي گرفته تا وزارت ورزش مي‌خواهم به اين مسائل و تلاش مداوم براي تخريب انصاري‌فرد که پيشکسوت پرسپوليس است ورود کنند. 7 ماه است با تمام وجود در حال تخريب انصاري‌فرد هستند اما وي به دليل آرامش پرسپوليس سکوت اختيار کرده است.

انصاري‌فرد مي‌گويد نمي‌خواهم هواداران تصور کنند به خاطر خودم آرامش را از پرسپوليس گرفتم

وي افزود: من هر چه به آقاي انصاري‌فرد مي‌گويم پاسخ اين افراد را بدهد اعلام مي‌کند اگر قرار به مصاحبه باشد بايد هر روز من و اين افراد عليه هم صحبت کنيم و آرامش پرسپوليس در اين حالت به هم مي‌ريزد و نمي‌خواهم در آينده هواداران تصور کنند من به خاطر خودم آرامش را از پرسپوليس گرفتم. انصاري‌فرد مي‌گويد صبر مي‌کنم زيرا مي‌دانم مرور زمان همه چيز را نشان مي‌دهد. بنده هم از هواداران عزيز مي‌خواهم تحت تأثير اين جوسازي‌ها قرار نگيرد.

اينهايي که به پرسپوليس قبل از دربي رحم نکردند توقع داريد انصاري‌فرد را تخريب نکنند؟

مشاور مديرعامل سابق باشگاه پرسپوليس تصريح کرد: اين افراد همان‌هايي هستند که سه روز مانده به دربي برگشت ليگ نوزدهم و در زمان مديريت انصاري‌فرد اسناد قراردادها و ‌دريافتي بازيکنان را منتشر کردند تا به دروغ بگويند بازيکنان‌طلبي از ليگ هجدهم ندارند و تيم را قبل از دربي به هم ريختند. در آن زمان يک بازيکن مي‌گفت چرا بازيکن ديگر پول بيشتري گرفته و ديگري هم اعلام مي‌کرد با انتشار اسناد در اداره ماليات دچار مشکل مي‌شوم و چندين نفر مي‌ گفتند چرا به دروغ مي‌ گويند ما طلب نداريم و اينگونه آرامش تيم قبل از دربي گرفته شد. اينهايي که به پرسپوليس قبل از دربي رحم نکردند، توقع داريد انصاري‌فرد را تخريب نکنند؟

اين بار هم فضاي پيراموني پرسپوليس را

در آستانه بازي‌هاي آسيايي به حاشيه بردند

قدوسي افزود: مي‌دانيد چه کساني چنين اسنادي را به رسانه‌ها مي‌دهند؟ بار اولشان نيست که چنين کاري انجام مي‌دهند و فضاي پيراموني پرسپوليس را در آستانه بازي‌هاي آسيايي به حاشيه مي‌برند. آقاي انصاري‌فرد، ‌فرد نجيبي است که به خاطر پرسپوليس سکوت کرده ولو اين که اذهان هواداران تغيير کند. هواداران يادشان نرود وي با چه شرايطي کار کرد.

انصاري‌فرد بارها به خاطر پرسپوليس

با فدراسيون و رقيبان جنگيد و با دست خالي

و تنها امورات را پيش برد

وي اضافه کرد: انصاري‌فرد تيم را در حالي در هفته دوم تحويل گرفت که 30 ميليارد از درآمدهاي ليگ نوزدهم پيشخور شده بود و ريالي به تيم امسال پرداخت نشده بود. وي توانست به رغم آن فضاي پرتنش 50 درصد به بازيکنان و کادر فني پرداختي داشته باشد آن هم در حالي که هيچ حمايتي از انصاري‌فرد نمي‌شد و عليه او و تيم و مديريت حتي بارها کارشکني شد. او بارها به خاطر پرسپوليس با فدراسيون و رقيبان جنگيد. با دست خالي و تنها امورات را پيش برد.

حرمت پيشکسوت را هم نگه نداشتند

مشاور مدير عامل سابق پرسپوليس اظهار داشت: انصاري‌فرد پيشکسوت پرسپوليس است اما آنها حرمت پيشکسوت را هم نگه نداشتند. به وزير ورزش، نهادهاي نظارتي و مسؤولان ذي‌ربط مي‌گويم انصاري‌فرد 7 ماه است به خاطر پرسپوليس سکوت کرده اما برخي آقايان در حال تخريب و سمپاشي عليه وي هستند. وظيفه مسؤولان است که جلوي تخريب چهره افراد و تلاش براي بردن آبروي آنها را بگيرند.

حقوق انصاري‌فرد 11 ميليون تومان بود

اما برخي کارمندان باشگاه حقوق

7 تا 9 ميليون توماني دارند

قدوسي ادامه داد: انصاري‌فرد با اين مسائل خراب نمي‌شود زيرا با جان، دل، تمام و جود و با چنگ و دندان براي پرسپوليس جنگيد، اينها را با چشم خود ديدم. برخي مي‌‌گويند مگر حقوقش چقدر بوده. بايد بگويم حقوق انصاري‌فرد 11 ميليون تومان بود در حالي که همين الان برخي کارمندان حقوق 7 تا 9 ميليون توماني دارند.

چرا بايد با آبروي انصاري‌فرد به راحتي

بازي شود و دست از سر وي برندارند

وي تصريح کرد: آيا در فوتبالي که ميلياردي هزينه مي‌شود حقوق 11 ميليون توماني يک مديرعامل زياد است، آن هم در شرايطي که برخي مديران دولتي و حتي برخي کارمندان حقوق 10 تا 30 ميليون توماني دارند. چرا بايد با آبروي انصاري‌فرد به راحتي بازي شود؟ مسبب اين مسائل چه کساني هستند؟ چرا 7 ماه تمام دست از سر وي برنمي‌دارند؟ چرا وقتي به خاطر آرامش پرسپوليس سکوت کرده هر روز عليه انصاري‌فرد جوسازي مي‌کنند؟

از زماني که پاي برخي افراد به پرسپوليس باز شد شاهد انتشار اسناد باشگاه در رسانه‌ها هستيم

مدير روابط عمومي سابق پرسپوليس توضيح داد: منافع شخص من هم در سکوت است اما آقايان مطمئن باشند. زندگي شخصي خودم را هم بيش از اين قرباني کنم، اجازه نمي‌دهم بخواهند يک‌فرد را که براي پرسپوليس با دل و جان زحمت کشيده اين گونه تخريب کنند. کاري که امروز انجام شد زشت، ناپسند و کثيف بود و از زماني که برخي‌ها پايشان به باشگاه پرسپوليس باز شده مدام شاهد انتشار اسناد در رسانه‌ها هستيم. در پايان هم‌ بگويم در روز بسته شدن پنجره پرسپوليس اين خبر اذهان را به سمت کت و شلوار برد. خدا همه را به راه راست هدايت کند.

به زودي مي‌گويم پاداش‌هاي 50 تا 200 ميليوني در پرسپوليس به چه کساني داده شده است

قدوسي افزود: به زودي خواهم گفت چه ريخت و پاش‌هايي در پرسپوليس شده و پاداش‌هاي پنجاه تا دويست ميليون توماني به چه کساني داده شده است. انصاري‌فرد دو کت و شلوار گرفته و از حقوق يازده ميليوني‌اش کسر شده. من که نزديک‌ترين‌فرد به انصاري‌فرد و مشاورش بودم هفت ماه کار کردم و ريالي حقوق نگرفتم. او در حساب باشگاه بابت حقوق طلبکار است. برويد ببينيد کجاها ريخت و پاش شده است. کاش ليست پاداش‌هاي کلان که برخي‌ها و اطرافيانش در اين سال‌ها گرفته‌اند، منتشر شود. به هر حال در روزهايي که پنجره نقل و انتقالاتي در آستانه بسته شدن است با طرح اين مسائل اذهان را منحرف مي‌کنند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان