تاریخ 1399/06/26 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
معاون استاندار سمنان خبر داد؛
توليد ?? ميليون تن پارچه در سمنان

سمنان- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان

معاون هماهنگي امور اقتصادي استاندار سمنان با بيان اينکه يک شرکت توليدي پارچه در سمنان با ظرفيت 11 ميليون و 170 هزار تن انواع پارچه در حال فعاليت است، گفت: 220 نفر در اين شرکت مشغول به کار هستند.

عليرضا شريفي نژاد در گفتگو با خبرنگاران در حاشيه بازديد از واحدهاي توليدي شهرک صنعتي سمنان اظهار داشت: شرکت الگانت در شهرک صنعتي سمنان با سرمايه‌گذاري 700 ميليارد ريال و اشتغال 220 نفر مشغول به فعاليت است. وي با بيان اينکه ظرفيت توليد اين واحد سالانه بيش از 11 ميليون و 170 هزار تن انواع پارچه پرده‌اي، نخ فانتزي و تابندگي نخ است، افزود: اين واحد توليدي سالانه بيش از 75 هزار مترمکعب آب و يک‌ميليون مترمکعب گاز مصرف مي‌کند.

توليد 6 هزار و 800 تن نوار لاستيک خودرو در سمنان

معاون هماهنگي امور اقتصادي با اشاره به بازديد از يک شرکت توليدي صنايع لاستيکي پارميدا اظهار کرد: 400 ميليارد ريال در اين واحد توليدي سرمايه‌گذاري شده است که 370 نفر در آن مشغول به کار هستند.

شريفي نژاد با بيان اينکه اين واحد سالانه شش هزار و 800 تن نوار لاستيک دور درب خودرو توليد مي‌کند، تصريح کرد: اين واحد توليدي در زميني به مساحت 47 هزار مترمربع و با زيربناي 20 هزار مترمربع احداث‌شده است و سالانه بيش از 26 هزار مترمکعب‌ آب و 10 ميليون مترمکعب گاز مصرف مي‌کند. وي همچنين با اشاره به اينکه بازديد از شرکت فروسيليس‌ سمنان اضافه کرد: اين واحد توليدي با سرمايه‌گذاري 147 ميليارد ريال و اشتغال 350 نفر و ظرفيت توليد سالانه 59 هزار تن انواع فروسيليکومنيزيم، کک‌ از زغال‌سنگ، پودر ميکرو سيليکا و فرو سيليسيوم‌ با عيار 75 درصد در شهرک صنعتي سمنان مشغول فعاليت است.

معاون استاندار سمنان گفت: اين واحد توليدي در زميني به مساحت 500 هزار مترمربع و با زيربناي 71 هزار مترمربع احداث شد و سالانه 50 هزار مترمکعب آب مصرف مي‌کند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان