تاریخ 1390/06/08 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
روي خط پيام

حکايت تعطيلات

در خبرها خواندم هر يک روز تعطيلي 1673 ميليارد تومان درآمد ملي کاهش مي يابد به عبارتي مردم دولت و کشورمان ضرر مي کنند آيا به نظر نمي رسد که مردم در اعياد هم خوشحال باشند و هم کار مفيد انجام دهند و يا در عزاداري ها ضمن اين که رعايت شئونات مي نمايند و نسبت به ائمه اطهار احترام قائلند به کار خود نيز بپردازند. کما اين که وقتي چند روز پشت هم تعطيل است اکثرا به جاهاي خوش آب و هوا رفته و به تفريح رفته و ظاهرا شادي و غم ما مخلوط شده است پس بهتر است که مردم با جديت بيشتر به کار و کوشش بپردازند تا بتوانيم از لحاظ اقتصادي پيشرفته تر از ديگر کشورهاي جهان باشيم.
يک شهروند

پيشنهادي به دست اندرکاران يارانه نقدي

به مسوولين محترم و دست اندرکار يارانه نقدي پيشنهاد مي کنم هزينه هاي مصرفي آب و برق و گاز و نان، شير و گوشت و لبنيات و... يارانه هاي نقدي اش را پس بگيرند و آن چه اضافه مي ماند را نيز خود پس انداز کنند.
خانم شهروندي

به جاي اهداي 1000 متر زمين يارانه شير را بدهيد

از رئيس جمهوري محترم تقاضا دارم به جاي اهداي زمين هاي 1000 متري به شهروندان يارانه شير آنان را قطع نکنند که سلامت هموطنان مهمتر از زمين دار شدن آنان در عالم رويا است!
خانم وفائي نژاد

جفا به اميرکبير، ديروز در کاشان، امروز در سمنان

آيا در حد و حق بزرگمرد تاريخ ايران، همين بوده است که شما ادا کرده ايد؟ آيا با اين وضعيت، بهتر نبود که مجسمه اين مظلوم تاريخ را در اتاقي دور از چشم مردم نگه داريم، آيا اگر تازه واردي از اين مسير بگذرد و در آن گوشه، تنديس را اين چنين غريب وار ببيند بر بي ذوقي و ناسپاسي مردم سمنان، صحه نخواهد گذاشت. تمنا دارم حفظ آبرو کنيد.
يک شهروند


نسخه چاپي ارسال به دوستان